Obserwuj w Google News

Patricia Kazadi odczuwa przykry skutek COVID-19. Inna gwiazda też to miała. "Co z tym robić?" [FOTO]

Judyta Wanicka
2 min. czytania
06.04.2022 14:20
Zareaguj Reakcja

Patricia Kazadi traci włosy po COVID-19. Niedawno na podobny skutek przebytej infekcji koronawirusem skarżyła się Grażyna Wolszczak. Była prowadząca "You Can Dance" poprosiła fanów o pomoc. 

Patricia Kazadi
fot. Instagram:@kazadi_official

Powikłania po COVID-19 i przykre skutki przebytej infekcji koronawirusem odczuwa wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Dorota Gardias i Maja Bohosiewicz skarżyły się na problemy z pamięcią związane z mgłą covidową. Inni zauważyli u siebie szybkie męczenie się podczas czynności, które do tej pory nie sprawiały im większego problemu. - Kiedy na przykład wchodzę na pierwsze piętro mam poczucie, że wszedłem na piąte - opowiadał Artur Barciś. Z kolei Grażyna Wolszczak skarżyła się, że po przebytej chorobie włosy wypadają jej garściami

Drugi raz w życiu, po ciąży pierwszy, wizja zaczesek, doczepów zajrzała w me przerażone oczy. Podobno u 25 proc. ozdrowieńców występuje łysienie telogenowe, które po 6-12 miesiącach ustępuje - komentowała w tabloidzie gwiazda "Na Wspólnej". 

Redakcja poleca

Patricia Kazadi traci włosy po COVID-19

Przykre skutki COVID-19 odczuwa także Patricia Kazadi. Wokalistka, która od pewnego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, ciężko przeszła infekcję koronawirusem.

Moje ciało, po miesiącach wyjaławiania lekami oraz operacjami, nie poradziło sobie z wirusem tak, jak powinno i atakował on po kolei wszystkie moje narządy - mówiła w zeszłym roku. 

Miały być trasy koncertowe, kawior, szampan, a jest koncertowe tournée po lekarzach. (...) To jest bardzo ważne, aby po przebytej chorobie sprawdzić wszystkie narządy, czy wszystko jest okay. Bardzo szybko się męczę. Serce mi wali z prędkością światła po przejściu dwóch kroków tylko - opowiadał o swoim stanie Kazadi. 

Niestety po kilku miejscach była gwiazda "You Can Dance" zauważyła, że masowo traci włosy. 

Czy Wam też włosy wypadają garściami po koronawirusie? Całe szczęście, że mam ich dużo, ale kurczę co z tym robić? Macie jakieś info? - zapytała fanów na Instastories.

Wypadanie włosów po COVID-19 jest dość częstym problemem. Na szczęście nie trzeba czekać, aż fryzura drastycznie się przerzedzi. Skutecznym sposobem na łysienie po koronawirusie jest połączenie odpowiedniej suplementacji ze specjalną terapią naświetleniową. Warto także skorzystać z zabiegów mezoterapii i poradzić się dobrego fryzjera, w jaki sposób optycznie zwiększyć objętość włosów. 

Gwiazdy, które zmarły z powodu koronawirusa lub powikłań
19 Zobacz galerię
fot. JOEL SAGET/AFP/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / AFP/EAST NEWS