Obserwuj w Google News

Bruce Willis jest poważnie chory. "To wczesny etap demencji"

Sylwia Wamej
2 min. czytania
13.03.2022 14:31
Zareaguj Reakcja

Bruce Willis jest poważnie chory. Według amerykańskich mediów oraz reżysera Matta Eskandariego, który w ostatnim czasie pracował z aktorem na filmowym planie, Willis zmaga się z wczesnym etapem demencji.

Bruce Willis
fot. Instagram.com/ Bruce Willis

Bruce Willis ma poważne problemy ze zdrowiem. W ostatnim czasie o jego dolegliwościach rozpisywały się amerykańskie media, a także reżyser Matt Eskandari, który pracował z aktorem na kilku planach filmowych. Ostatnio fani gwiazdora zaczęli martwić się o jego zdrowie, po tym, gdy zaczął grać w niskobudżetowych filmach, miażdżonych przez krytyków. Co prawda pojawiały się doniesienia, jakoby aktor miał problemy z zapamiętywaniem dialogów, lecz na początku wskazywano na lenistwo. 

Zobacz też:  Bruce Willis znowu w akcji w zwiastunie filmu "American Siege" [WIDEO]

Bruce Willis jest poważnie chory. "To wczesny etap demencji"

Jak się okazuje, problem ma zupełnie inne podłoże. Amerykańskie media oraz reżyser Matt Eskandari, potwierdził, że aktor choruje na demencję, a dokładnie zmaga się z jego wczesnym etapem.

"To prawda. Wyreżyserowałem z nim cztery filmy, więc wiem z pierwszej ręki. To smutne widzieć, jak legenda taka jak Bruce rozpada się na twoich oczach. Widziałem to podczas pracy z nim w ciągu ostatnich kilku lat" - napisał na Facebooku Matt Eskandari pod wideo dotyczącym plotek na temat choroby Willisa.

Podobno Willis chce zarobić jak najwięcej pieniędzy, dopóki jeszcze jest w stanie. W związku z tym przyjmuje role w filmach klasy B. Jak podaje portal IMDB, tylko w 2022 roku pojawi się co najmniej 11 niskobudżetowych produkcji z Willisem w obsadzie. Warto dodać, że w 2015 roku Woody Allen zwolnił Bruce'a z planu filmowego "Śmietanki towarzyskiej". Ponoć rola w filmie "Glass" również miała mu sprawiać wiele trudności.

Bruce Willis to jeden z największych gwiazdorów kina akcji. Przełomowym momentem w jego karierze była rola w serialu "Na wariackich papierach". Pozycję światowej gwiazdy dała mu jednak kreacja nowojorskiego policjanta w filmie "Szklana pułapka". Występ w trzech częściach "Szklanej pułapki" przyniósł prawie miliard dolarów zysku na całym świecie.

Te gwiazdy chorują na Hashimoto [ZDJĘCIA]