Obserwuj w Google News

Bruce Willis znowu w akcji w zwiastunie filmu "American Siege" [WIDEO]

2 min. czytania
16.12.2021 08:48
Zareaguj Reakcja

W sieci zadebiutował zwiastun filmu akcji "American Siege". W rolach głównych wystąpili Bruce Willis i Timothy V. Murphy.

American Siege - Bruce Willis, Timothy V. Murphy - plakat filmu
fot. Shout! Studios/materiały prasowe

Bruce Willis powraca w kolejnym filmie akcji. Do sieci trafiła zapowiedź produkcji pod tytułem "American Siege". O czym opowiada?

"American Siege": zwiastun filmu z Bruce'em Willisem

Amerykańskie kino akcji stoi kilkoma nazwiskami. Wśród takich aktorów jak Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger czy Jason Statham nie może zabraknąć Bruce'a Willisa. 66-letni aktor wciąż wciela się w prawdziwych twardzieli, którzy potrafią radzić sobie w najbardziej niebezpiecznej sytuacji.

Redakcja poleca

Udowadnia to zwiastun filmu "American Siege", w którym Willis gra szeryfa muszącego poradzić sobie z niewyjaśnioną sprawą zaginionej dziewczyny. Sytuacja komplikuje się, kiedy w grę wchodzi życie zakładnika, wziętego do niewoli przez grupę żądnych sprawiedliwości, zdesperowanych i uzbrojonych ludzi. Oliwy do ognia dolewa też pojawienie się na miejscu zdarzenia wpływowego ojca młodego policjanta, który zakradł się do oblężonego budynku, by uratować zakładnika.

Oglądaj

Szeryf Ben Watts musi zrobić wszystko, by zapobiec rozlewowi krwi i rozwiązać zagadkę zaginięcia młodej kobiety. Kto tak naprawdę działa na niekorzyść mieszkańców małego miasteczka w Georgii? Jakie sekrety skrywa? W jaki sposób zakończy się pozornie patowa sytuacja, w której znalazł się szanowany funkcjonariusz prawa?

Redakcja poleca

"American Siege": kiedy premiera?

Reżyserem trzymającego w napięciu filmu "American Siege" jest Edward John Drake. Oprócz Willisa w rolach głównych wystąpili Timothy V. Murphy, Rob Gough, Anna Hindman, Johann Urb, Cullen G. Chambers, i Trevor Gretzky. Produkcja trafi do wybranych amerykańskich kin i serwisów VOD 7 stycznia 2022 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja wejdzie do Polski. Fani Bruce'a Willisa muszą się więc uzbroić w cierpliwość.

RadioZET.pl/YouTube/IGN

Filmy tak drastyczne, że nie obejrzycie ich do końca. Podejmiecie wyzwanie? [TOP 5]