Zamknij
Gwiazdy, które zmarły z powodu koronawirusa lub powikłań
  • Dariusz Gnatowski
  • Kenzo Takada
  • Ryszard Ronczewski
  • 19 Zobacz
fot. JOEL SAGET/AFP/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / AFP/EAST NEWS

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo także pośród gwiazd. Oto galeria gwiazd, które zmarły na koronawirusa lub z powodu powikłań po COVID-19.

Pandemia koronawirusa odmieniła funkcjonowanie świata. COVID-19 zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie, wpłynął niemal na każdy aspekt życia: od gospodarki po stosunki społeczne. Musieliśmy nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości i jak do tej pory próżno wyczekiwać końca światowej pandemii. Skala pandemii jest ogromna, wiele osób straciło bliskich i przyjaciół. Mimo szczepień, obostrzeń i środków bezpieczeństwa nadal nie możemy czuć się bezpieczni. Co więcej, kwestia koronawirusa mocno dzieli społeczeństwo i wielokrotnie doprowadziła do kłótni i konfliktów.

Gwiazdy, które zmarły na koronawirusa lub z powodu powikłań po COVID-19

Koronawirus jest ogromnym zagrożeniem dla każdego. COVID-19 zabija bezpośrednio, doprowadził do śmierci także wiele osób z chorobami współistniejącymi. Wśród nich znalazło się wiele znanych postaci: aktorów, muzyków czy celebrytów. Pandemia zabrała także znanych Polaków. Poniżej prezentujemy galerię gwiazd, które zmarły na koronawirusa, z powodu powikłań po COVID-19 lub przechodziły chorobę przed śmiercią.

loader