,

Roksana Węgiel na Times Square. Niezwykłe wyróżnienie polskiej gwiazdy. "Nie mogę w to uwierzyć"

Maciej Friedrich
24.03.2023 11:32

Roksana Węgiel nie przestaje spełniać swoich marzeń, właśnie pochwaliła się kolejnym sukcesem. Twarz młodej polskiej piosenkarki pojawiła się kultowym nowojorskim Times Square. Czy to początek wielkiej kariery w Stanach Zjednoczonych?

Roksana Węgiel
fot. Pawel Murzyn/East News

Roksana Węgiel mogłaby wpędzić w kompleksy wiele starszych koleżanek po fachu. W wieku zaledwie 18 lat może mówić o imponującej karierze. Na swoim koncie ma zwycięstwo w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, 1. miejsce w finale "The Voice Kids" i Europejską Nagrodę Muzyczną MTV. Gra duże trasy koncertowe, promuje kolejne przeboje i cieszy się ogromną sympatią fanów, a w styczniu 2023 roku poinformowała, że jest w szczęśliwym związku z producentem muzycznym Kevinem Mglejem. Mogłoby się wydawać, że Roksana spełniła większość swoich marzeń. Jednak po raz kolejny miała powód do radości, którą podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Roksana Węgiel na Times Square. Kolejny sukces polskiej gwiazdy

Na profilu Roksany Węgiel na Instagramie pojawił się nowy post, w którym piosenkarka podzieliła się radosną wiadomością. Polska gwiazda, jako jedna z kilku wokalistek, znalazła się na telebimie umieszczonym na kultowym nowojorskim Times Square. Prezentuje on śpiewające kobiety w ramach akcji Spotify Equal. Roxie nie kryła dumy i przyznała, że właśnie spełniło się jedno z jej największych artystycznych marzeń.

- Times Square. Nie ma rzeczy niemożliwych. Jestem niesamowicie wzruszona. Dziękuję za takie wyróżnienie Spotify. Moje kolejne marzenie właśnie się spełniło. Nie mogę w to uwierzyć - napisała szczęśliwa 18-latka. 

Pod postem Węgiel zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Sukcesu gratulowały jej inne polskie gwiazdy.

Roksana Węgiel wyróżniona na Times Square. Gwiazdy gratulują polskiej wokalistce

Fakt, że Roksana Węgiel promowana jest w Stanach Zjednoczonych, bardzo ucieszył inne polskie gwiazdy. Gratulowały jej między innymi Marcelina Zawadzka, Kajra i Kasia Dziurska. Oczywiście komplementami piosenkarkę zasypali także oddani wielbiciele, którzy wróżą jej wielką karierę w Stanach Zjednoczonych.

- Moja zdolna, nigdy nie poznałem, a pokochałem całym sercem.

- Gratulacje, super!

- Let's go Roksa! - czytamy.

Nie zabrakło także komentarza od ukochanego Roxie.

- Jstem ogromnie z Ciebie dumny R. - napisał Kevin Mglej.

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji.

loader

Logo radiozet Dzieje się