Obserwuj w Google News

Chłopak Roksany Węgiel kłóci się z fanami. Kevin Mglej się wściekł!

2 min. czytania
15.02.2023 21:44
Zareaguj Reakcja

Chłopak Roksany Węgiel i sama piosenkarka w ostatnim czasie znaleźli się na medialnym świeczniku. Wszystko przez ich związek – mężczyzna jest starszy od artystki, a także ma dziecko. Złośliwi nie żałują Kevinowi krytycznych komentarzy. Odpowiedział na jeden z nich.

Roksana Węgiel Kevin Mglej
fot. TRICOLORS/East News, screen Instagram roxie_wegiel

Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest Kevin Mglej – 26-letni muzyk i producent. Mężczyzna ukończył też studia prawnicze. Ani wiek, ani dziecko partnera z poprzedniego związku nie przeszkadza Roxie. Kevin Mglej wychowuje syna, który jest owocem miłości z aktorką Malwiną Dubowską. Teraz o muzyku znów jest głośno – wdał się w pyskówkę.

Zobacz także:  Roksana Węgiel nie do poznania? Piosenkarka nie jest już blondynką [FOTO]

Chłopak Roksany Węgiel się wściekł. Kevin Mglej nie odpuścił

- Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu – tak Roxiezachwycała się swoim ukochanym w rozmowie z „Plejadą”.

Kevin Mglej został zaakceptowany przez bliskich Roksany Węgiel. Piosenkarka z okazji Walentynek opublikowała kilka zdjęć z 26-latkiem. Wyznała mu miłość i podziękowała za to, że jest przy niej. Niestety, niektórym się to nie spodobało.

Złośliwi zaczęli pisać komentarze wprost odnoszące się do różnicy wieku między zakochanymi. Inni wbijali szpilę i pytali, czy Roxie chce zostać… macochą.

- Super, że masz tak fajne kontakty z ojcem – drwiła inna osoba.

- Tani Bedoes – naśmiewał się kolejny internauta, uderzając w Kevina.

I właśnie tutaj Kevin Mglej nie wytrzymał: „To oksymoron, ale nie wiem, czy wiesz, co to znaczy”. Na tym pyskówka się nie skończyła, bowiem Kevin otrzymał odpowiedź: „Nie wiem, tylko ty taki bystry jesteś”.

Redakcja poleca

- Sorry, też oceniłem Cię tylko po zdjęciach – odpychał ataki Kevin.

- I co, podobam Ci się? - nie poprzestawał internauta.

Panowie przepychali się jeszcze przez chwilę, po czym cała na biało w sekcję komentarzy wparowała Roksana Węgiel. Najpierw śmiała się z całej dyskusji, a potem skierowała się do hejtera, pisząc, że Kevin jest zajęty i dodając emotkę płaczącą ze śmiechu.

Roksana Węgiel Kevin Mglej hejterzy
fot. screen Instagram roxie_wegiel
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS