Roksana Węgiel nie do poznania? Piosenkarka nie jest już blondynką [FOTO]

07.02.2023 10:46

Roksana Węgiel, która kwitnie w związku z Kevinem Mglejem, zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Młoda wokalistka wróciła do naturalnego koloru włosów i na pierwszy rzut oka jest niemal nie do poznania. 

Roksana Węgiel
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Roksana Węgiel dla wielu młodych Polek jest synonimem sukcesu. Trudno się dziwić, wokalistka w wieku zaledwie 18 lat ma na koncie zwycięstwo w 1. edycji "The Voice Kids" oraz 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej kariera świetnie się rozwija, ma szerokie grono oddanych fanów, a teraz także ukochanego przy swoim boku. Związek Roxie i Kevina Mgleja zdaje się kwitnąć, a młoda gwiazda w mediach społecznościowych dzieli się swoim szczęśliwym życiem. Okazuje się, że zdecydowała się także na odważną zmianę wizerunku, która mogła zaskoczyć wielu fanów. 

Roksana Węgiel przeszła metamorfozę. Młoda gwiazda zmieniła kolor włosów

W ostatnim czasie Roksana Węgiel przyzwyczaiła nas do wizerunku blondynki. Tym większe zdziwienie fanów wokalistki musiała wywołać jedna z najnowszych relacji, na której Roxie pozuje w ciemnych włosach. Jak sama przyznała, zdecydowała się na metamorfozę.

- Wróciłam do naturalnego koloru - poinformowała.

Trzeba przyznać, że w ciemnych włosach Roksana wygląda nieco poważniej. Być może po 18. urodzinach zdecydowała się na zmianę wizerunku. Z pewnością nie przestała dbać o formę, na kolejnej relacji widzimy, jak trenuje boks.

Roksana Węgiel zmieniła kolor włosów. Zmienia drapieżny wizerunek?

Zdaniem wielu osób Roksana Wegiel w ostatnim czasie postawiła na drapieżny wizerunek, który nie przystoi świeżo upieczonej 18-latce. Jak informował "Super Express", styl Roxie mógł być powodem, dla którego Telewizja Polska zrezygnowała z jej udziału w kolejnej edycji "You Can Dance". Jednak sama piosenkarka przyznała, że nie czuła się dobrze w roli prowadzącej tanecznego show.

- Nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka - zdradziła.

Kto wie, być może nowa fryzura to zapowiedź kolejnego projektu 18-letniej gwiazdy.

loader
Post Roksany Węgiel
fot. screen: Instagram @roxie_wegiel