Roksana Węgiel pochwaliła się psem. Internauci grzmią: "To nie zabawka, ciekawe na jak długo"

30.01.2023 10:40

Roksana Węgiel spełniła kolejne marzenie, w jej życiu pojawił się uroczy pies. Część internautów nie podziela jednak euforii piosenkarki i nie wierzy, że zwierzę jest czymś więcej, niż kaprysem gwiazdy. W sieci rozgorzała gorąca dyskusja. 

Roksana Węgiel
fot. VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel nie może narzekać na sukcesy w życiu zawodowym, także prywatnie ma powody do radości. Jedna z najmłodszych piosenkarek na polskim rynku muzycznym w wieku zaledwie 18 lat ma na koncie zwycięstwo w Eurowizji Junior i świetnie rozwijającą się karierę. W sieci chwali się także szczęśliwym związkiem z ukochanym Kevinem Mglejem, autorem piosenek i producentem. Teraz Roxie poinformowała o spełnieniu kolejnego marzenia, którym było posiadanie psa. Niestety, części internautów nie spodobało się, że będąca w rozjazdach gwiazda zdecydowała się na zwierzę.

Roksana Węgiel pochwaliła się psem. Internauci zarzucają piosenkarce nieodpowiedzialność

Na profilu Roksany Węgiel na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których wokalistka prezentuje fanom swojego wymarzonego psa, którego jedna z fanek rozpoznała jako charta włoskiego.

- Marzenie małej Roxie się spełniło, mamy pieska! Poznajcie Szafira. Drugie zdjęcie: mood na weekend ha, ha - napisała szczęśliwa gwiazda.

Niestety, nie wszyscy internauci podzielają radość Roksany. W komentarzach pojawiły się krytyczne głosy osób, które zauważyły, że rasowy pies prawdopodobnie pochodzi z hodowli. Węgiel zarzucono także, że jedynie spełniła swoją zachciankę, a z racji muzycznej kariery nie będzie miała czasu, by opiekować się zwierzęciem.

- Ciekawe czy za rok jeszcze będzie ten piesek.

- No zobaczymy, jak długo będziesz się tym psem zajmować.

- Witaj Roksanko, mam nadzieję, że to przemyślana decyzja, bo to ogromne poświęcenie i odpowiedzialność. Zajmuje wiele czasu! I konsekwencji, daje wiele miłości i radości w zamian, wiec życzę ci wiele psiego szaleństwa.

- Szkoda, że z hodowli, a nie schroniska - czytamy. 

Wierni fani jednak zaciekle bronili Roxie.

Roksana Węgiel skrytykowana za kupno psa. Fani bronią piosenkarki

W komentarzach pod postem Węgiel pojawiły się wypowiedzi osób, które próbowały wytłumaczyć krytykom, że są w błędzie. Podkreślano, że nawet jeśli Roksana będzie musiała wyjechać w sprawach zawodowych, zwierzę będzie w dobrych rękach. 

- Nie wiem, czy wiesz, ale Roksana Węgiel ma rodziców. Ma też Kevina - odpowiedział jeden z internautów na oskarżenie o brak opieki nad psem.

- Jak zawsze przepiękna, wyjątkowa i mega sympatyczna Roxie i przepiękny piesek. Szafir ma dobry gust.

- Sama słodycz!

- Szafir jeszcze nie wie, ale trafił na najcudowniejszą właścicielkę - czytamy.

Szafirowi życzymy dobrego życia.

loader