Obserwuj w Google News

Chłopak Roksany Węgiel ma dziecko z inną kobietą! To znana aktorka

2 min. czytania
11.01.2023 17:55
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel niedawno ujawniła, kim jest jej nowy ukochany. Wokalistka w ciepłych słowach wypowiada się w mediach na temat 26-letniego pisarza piosenek. Teraz na światło dzienne wyszedł fakt, że wybranek Roxie został ojcem – mężczyzna ma dziecko z jedną ze znanych aktorek.

Roksana Węgiel i jej chłopak
fot. Screen Instagram/roxie_wegiel/ratel_wwa

Roksana Węgiel przez długi czas pilnie strzegła swojej prywatności, nie ujawniając, komu udało się zdobyć jej serce. Celebrytka publikowała w mediach społecznościowych romantyczne ujęcia z nowym partnerem, jednak na żadnym z nich nie było widać jego twarzy, a zwyciężczyni „The Voice Kids” ucinała wszelkie pytania o szczegóły relacji.

Zobacz także:  Roksana Węgiel zawalczy na Fame MMA? Gwiazda rozpoczęła treningi

Roksana Węgiel znów zakochana. Jest zachwycona nowym partnerem

Roxie jest bardzo aktywna w sieci, a jej instagramowy profil śledzi obecnie prawie 1,5 miliona użytkowników. Gwiazda stara się utrzymywać stały kontakt z fanami, dlatego regularnie organizuje na Instagramie sesje pytań i odpowiedzi, podczas których wielbiciele piosenkarki mają szansę poznać trochę szczegółów z życia prywatnego swojej idolki.

Podczas jednego z Q&A padło pytanie o z nowy związek artystki. Jedna z internautek dociekała, czy celebrytka zmieniła obiekt zainteresowań – ponoć jeszcze w wakacje miała spotykać się z kimś innym.

Chcę w końcu sprostować ten temat. Tak, to prawda. Jestem z nim od września i to bardzo szczęśliwa. A jego skóra pachnie lepiej niż ostatnie dni wakacji

– napisała na InstaStory zakochana gwiazda, jednak wciąż nie pochwaliła się, komu udało się zdobyć jej serce.

Redakcja poleca

Roksana Węgiel zakochana po uszy. Jej wybranek ma dziecko!

Rąbka tajemnicy Roksana Węgiel uchyliła dopiero w jednym z najnowszych wywiadów, w którym ku zadowoleniu ciekawskich zdradziła, kim jest mężczyzna jej życia.

- To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu – wyznała w rozmowie z „Plejadą”.

Wybranek Roxy ma 26 lat i jest ghostwriterem tworzącym teksty piosenek. Różnica wieku między partnerami nie dla gwiazdy żadnym problemem.

Moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem

– wyjaśniła celebrytka dziennikarzom portalu.

Dociekliwi fani postanowili dowiedzieć się więcej na temat Kevina i zasypali profil mężczyzny tysiącami pytań – między innymi o to, czy miał żonę.

Nie mam i nie miałem żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie

 – odpowiedział, mając na myśli dziecko, którego doczekał się z aktorką Malwiną Dubowską, znaną z produkcji takich jak „Papiery na szczęście” czy "Korona królów. Jagiellonowie".

Myślicie, że Roksana Węgiel „zasłuży" na zostanie pierwsza żoną Mgleja?

RadioZet.pl/"Plejada"

Roksana Węgiel skończyła 18 lat
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News