Roksana Węgiel skończyła 18 lat
  • roksana-roxie-wegiel-w-the-voice-kids
  • roksana-roxie-węgiel-poczatki-kariery
  • roksana-roxie-węgiel-eurowizja-junior
  • 10 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel skończyła 18 lat! Dziecięca gwiazdka nie jest już dzieckiem, a dorosłą (przynajmniej metrykalnie) kobietą. Jak to się stało? Kiedy? Też nie możemy uwierzyć.

Roksana Roxie Węgiel nie jest już dzieckiem. Tak, to ten moment, gdy patrzymy na wiek dziecięcej gwiazdki, orientujemy się, że ta jest już dorosła, i dochodzimy o smutnej konkluzji, że i my sami musieliśmy się zestarzeć. Przerażające, ale prawdziwe. Zwyciężczyni The Voice Kids i Eurowizji Junior nie jest już ani małą dziewczynką, ani niewiniątkiem. Po piegach i lekko speszonej buzi nie został nawet ślad. Zamiast tego mamy młodą i odważną kobietkę, pewnym krokiem wchodzącą w dorosłość.

Kariera Roksany Roxie Węgiel potoczyła się jak śnieżna kula. Rodzice już od małego inwestowali w przyszłość córki, w wieku ośmiu lat Roksana zaczęła uczyć się śpiewu, by zaraz później dołączyć do kościelnej scholi. W wieku zaledwie 11 lat po raz pierwszy miała do czynienia z dużą sceną i... Telewizją Polską, która w jej życiu zagościła na kilka kolejnych lat. Mała Roxie wzięła udział w programie TVP Petersburski Music Show, a dwa lata później w pierwszej edycji hitowego The Voice Kids. Program zresztą wygrała, co otworzyło jej drogę do wielkiej kariery.

Od tych wydarzeń minęło już pięć lat (kiedy to zleciało?!), a Roksana Węgiel z dziecka zamieniła się w osiemnastolatkę. Zobaczcie, jak zmieniała się w tym czasie... I do jak wielkiej doszło metamorfozy.

Zobacz także  Roksana Węgiel o związku z 26-letnim partnerem. „Miłość od pierwszego wejrzenia”

loader