Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel o związku z 26-letnim partnerem. „Miłość od pierwszego wejrzenia”

2 min. czytania
11.01.2023 10:53
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła związek z Kevinem Mglejem. Jak na romantyczną relację ze starszym chłopakiem zareagowali rodzice gwiazdy?

roksana-węgiel-o-związku-z-26-letnim-partnerem-miłość-od-pierwszego-wejrzenia
fot. Pawel Wodzynski/East News
  1. Roksana Węgiel potwierdza nowy związek. Kevin jest jej „bezpieczną przystanią”

Roksana Węgiel przygotowuje się do wydania jej najnowszej płyty „13+5”. Już dzisiaj w Radiu Zet będzie miała miejsce premiera jej singla „Ciche szepty”. Nad nowym krążkiem młoda wokalistka pracowała razem z Kevinem Mglejem. Działający w branży muzycznej 26-latek to także partner Roxie w życiu prywatnym. Jakiś czas temu piosenkarka wyznała, że są razem od września i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o łączącym ich uczuciu i zdradziła, jak na związek ze starszym chłopakiem zareagowali jej rodzice.

Redakcja poleca

Roksana Węgiel potwierdza nowy związek. Kevin jest jej „bezpieczną przystanią”

Piosenkarka na dobre rozpoczęła promocję jej albumu, a w rozmowie z Plejadą po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o relacji z nowym chłopakiem.

- To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu - mówiła Roksana.

Węgiel co prawda jest już pełnoletnia, jednak Kevin ma obecnie 26 lat. Gwiazda nie przejmuje się różnicą wieku. Niespodziewanie przyznała też, że historia w pewnym sensie zatacza koło.

- Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami. Moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem.

Zobacz także: Roksana Węgiel wyszła za mąż? Pokazała swojego męża! [FOTO]

Rodzice Roksany mają bardzo wspierać córkę i cieszą się jej szczęściem. O relacji z mamą i tatą Węgiel śpiewa w piosence „Kiedy dorosnę”. Zapewnia też, że Mglej ma świetny kontakt nie tylko z jej rodzicami, ale także z jej braćmi.

- Dla mnie Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które cenię u mężczyzn. Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie - rozpływała się nad partnerem piosenkarka.

Zakochanym życzymy szczęścia i po raz kolejny zapraszamy do przesłuchania nowej piosenki Roksany Węgiel.

Roksana Węgiel skończyła 18 lat
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News