Obserwuj w Google News

Roxie Węgiel w środę po 12:00 w Radiu ZET. Premiera nowego singla „Ciche szepty”

1 min. czytania
10.01.2023 17:01
Zareaguj Reakcja

Roxie Węgiel powraca z zupełnie nowym singlem „Ciche szepty”. Słuchacze Radia ZET usłyszą go premierowo już w środę po godz. 12:00. Piosenkarka pojawi się osobiście w audycji „Chwytaj dzień”, gdzie opowie o najnowszym utworze. „Jestem bardzo szczęśliwa i wydaje mi się, że słychać to w tej piosence” – zapowiada Roxie.

Roksana Węgiel
fot. mat. prasowe / Nghtlou Konrad Tułak

Roxie Węgiel może pochwalić się już kilkoma przebojami, m.in. „Dobrze jest, jak jest”, „Korona” czy „Anyone I Want To Be”. Teraz pora na zupełnie nowy rozdział w karierze artystki, który otwiera premiera singla „Ciche szepty”.

Redakcja poleca

Roxie Węgiel i „Ciche szepty”. Premiera w środę w Radiu ZET

„Ciche szepty” to najnowsza muzyczna propozycja od Roxie Węgiel, która stworzyła utwór we współpracy z teamem producenckim WOLF HOUSE, czyli Jeremim Sikorskim, Kevinem Mglej, Andrzejem Jaworskim i Albertem Markiewiczem.

Najnowsza piosenka Roxie opowiada o bezkompromisowym podejściu do życia w bardzo pozytywnej i lekko uśmiechniętej narracji. Młoda piosenkarka skupia się także wokół marzeń i drodze do nich, a także pierwszych momentów zakochania.

 Jestem bardzo szczęśliwa i wydaje mi się, że słychać to w tej piosence, chyba po raz pierwszy utożsamiam się z każdym słowem. Ten numer to emocje, które wraz z ekipą WOLF HOUSE wykreowaliśmy w studiu. To nie koniec niespodzianek, które dla Was przygotowałam z okazji swoich 18. urodzin. Bądźcie ze mną! – zapowiada Roxie w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca