Obserwuj w Google News

"Chcę, żeby motywowała do działania". Michał Szczygieł o swojej piosence "Nowe sytuacje"

2 min. czytania
05.01.2023 22:20
Zareaguj Reakcja

Michał Szczygieł odwiedził Radio ZET z okazji premiery singla „Nowe sytuacje”. W programie „Plus/Minus Lista Radia ZET Extra” opowiedział o piosence, a także zdradził kilka szczegółów na temat kolejnej płyty. Swoim najnowszym utworem artysta chce motywować słuchaczy do działania. „Prowokowanie siebie do rozwoju jest bardzo fajne, a nowe sytuacje temu sprzyjają” – mówi gość audycji Marcina Wojciechowskiego.

Michał Szczygieł Radio ZET
fot. Radio ZET

„Nowe sytuacje” to najnowsza muzyczna propozycja od Michała Szczygła. Przebojowy singiel powstał we współpracy z duetem Liker$ Music, czyli Karolem Serkiem i Pawłem Wawrzeńczykiem. O nowym utworze piosenkarz opowiedział w Radiu ZET.

Michał Szczygieł w Radiu ZET z singlem „Nowe sytuacje”. Klip nakręcił w pięknym miejscu!

Michał Szczygieł w Radiu ZET o nowej piosence „Nowe sytuacje”. O czym jest?

Michał Szczygieł w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim zdradził, że swoim najnowszym singlem chce motywować słuchaczy do działania.

Chciałbym, żeby to był taki soundtrack do nowego roku, do noworocznych postanowień. Aby to była motywacja do działania. Do poznawania nowych sytuacji, które stawiają nas w takim miejscu, że musimy od siebie coś więcej wymagać i wykrzesać pokłady nieznanej dotychczas energii. Prowokowanie siebie do rozwoju jest bardzo fajne, a nowe sytuacje temu sprzyjają.

„Nowe sytuacje” to kolejna zapowiedź nadchodzącej, drugiej płyty Michała Szczygła. Album ukaże się jeszcze w tym roku.

Zbroję się po zęby świetnymi numerami. Myślę, że nieco zaskoczę. Zmienię troszeczkę kierunek, ale to wszystko w swoim czasie.

Redakcja poleca

23-letni wokalista nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony ze swojej kariery i czuje się dużo bardziej świadomy.

Jestem bardzo usatysfakcjonowany swoją pozycją życiową i zawodową. Czuję się naprawdę dobrze. Mam dużo możliwości dalszego rozwoju. (…) Nie miałem dotychczas jedynki na airplayu, a „Adrenalina” to zmieniła, więc to taki symboliczny moment po 5 latach na scenie. Fajnie czegoś takiego doświadczyć.

Jakie Michał Szczygieł ma postanowienia na nowy rok?

 Dużo podróżować. Robić coraz lepsze piosenki. Coraz lepiej śpiewać i grać coraz lepsze koncerty. Spędzać dużo czasu w rodzinnych stronach.

Redakcja poleca