Obserwuj w Google News

Michał Szczygieł w Radiu ZET z singlem „Nowe sytuacje”. Klip nakręcił w pięknym miejscu!

2 min. czytania
05.01.2023 14:52
Zareaguj Reakcja

Michał Szczygieł pojawił się w Radiu ZET z zupełnie nowym singlem „Nowe sytuacje”. Słuchacze usłyszeli premierowo utwór podczas audycji „Chwytaj dzień”, gdzie artysta osobiście zapowiedział piosenkę na antenie. Opowiedział również Robertowi Karpowiczowi m.in. o występie na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 i odpowiedział na komentarze internautów.

Michał Szczygieł Radio ZET
fot. Radio ZET

Michał Szczygieł otwiera kolejny rozdział w swojej karierze. Właśnie ukazał się jego najnowszy singiel „Nowe sytuacje”, który zwiastuje drugi album wokalisty. Czy utwór powtórzy sukces uwielbianego przez słuchaczy Radia ZET przeboju „Adrenalina”?

Redakcja poleca

Michał Szczygieł w Radiu ZET z nowym singlem „Nowe sytuacje”

Nowy singiel Michała Szczygła doczekał się oficjalnego teledysku, który powstał na terenie Malty. Okazuje się, że to już kolejny klip 23-latka nakręcony w ciepłej, wakacyjnej scenerii. Czy to oznacza, że piosenkarz nie przepada za niskimi temperaturami?

 Nie to, że nie lubię zimy. Byłem już nawet na nartach w tym roku. Pomyślałem, że takie wakacyjne lokalizacje na przełamanie tej zimy, akurat teraz nieco ciepłej, to będzie świetny wybór.

"Chcę, żeby motywowała do działania". Michał Szczygieł o swojej piosence "Nowe sytuacje"

Michał Szczygieł wykorzystał wizytę w Radiu ZET, aby pozdrowić mieszkańców Nowej Wsi na Sądecczyźnie, skąd pochodzi.

Kochani mieszkańcy Nowej Wsi i mojej pięknej, kolorowej i zalesionej w ponad 70 procentach gminy, pozdrawiam Was serdecznie.

Wokalista przyznaje, że nie jest jeszcze honorowym mieszkańcem swojej wsi: „Wszystko przede mną. Nie wiem, czy są tam jacyś honorowi mieszkańcy, ale myślę, że jest tam wielu ludzi z honorem”.

Michał Szczygieł w Radiu ZET o Sylwestrze z Polsatem. Odpowiedział na komentarze internautów

Michał Szczygieł był jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów pod patronatem Radia ZET. W rozmowie z Robertem Karpowiczem przyznał, że scena w Chorzowie była prawdopodobnie jedną z większych, na jakich miał okazję występować.

Naprawdę było dobrze.

Pod nagraniem z sylwestrowym występem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Nasz gość postanowił na nie odpowiedzieć.

„Mega facet. Ciekawe, czy singiel...” – przeczytał Robert Karpowicz.

Ciekawe… – odpowiedział enigmatycznie wokalista.

Redakcja poleca

„Ale go ubrali. Nie jest mu zimno?”.

Nie jest. Jestem chłopakiem z gór. Dla mnie to pikuś – stwierdził 23-latek.

Michał Szczygieł będzie również gościem czwartkowej „Plus/Minus Listy Radia ZET Extra” po godz. 21:00, gdzie opowie Marcinowi Wojciechowskiemu o najnowszej piosence.