Obserwuj w Google News

Michał Szpak zaśpiewał piosenkę Violetty Villas. Napisał do niego syn artystki

2 min. czytania
29.05.2023 09:30
Zareaguj Reakcja

Michał Szpak wystąpił na Polsat SuperHit Festiwal. Wokalista zaśpiewał piosenkę Violetty Villas. Po koncercie odezwał się do niego syn artystki. Jak zareagował na wykonanie Szpaka?

michał-szpak-zaśpiewał-piosenkę-violetty-villas-napisał-do-niego-syn-artystki
fot. Karol Makurat/East News

Michał Szpak był jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2023. Jeszcze przed koncertem piosenkarz zapowiadał, że zamierza zaszokować publiczność. Na scenie pojawił się w odważnej stylizacji. Ubrany w lateksową suknię uraczył publiczność wykonaniem utworów Kory i Violetty Villas. Performance piosenkarza dostrzegł Krzysztof Gospodarek, czyli syn drugiej artystki. Jak skomentował występ Szpaka?

Michał Szpak wykonał utwór Violetty Villas. Później otrzymał wiadomość od jej syna

Michał Szpak oddał hołd swoim muzycznym idolkom. Ze sceny wybrzmiała między innymi „Mechaniczna lalka” Violetty Villas. Szybko okazało się, że występ nie umknął uwadze synowi artystki. Krzysztof Gospodarek docenił artyzm i pomysłowość wokalisty.

- Dostaję wiadomość od syna Violetty, pana Krzysztofa Gospodarka, owszem jest wzrusz, kiedy ktoś tak jej bliski docenia - dziękuję! - napisał Szpak na Instagramie.

Redakcja poleca

W dalszej części wpisu Michał odniósł się także do jego stylizacji. Piosenkarz postawił na czarną lateksową suknię. Czy nie bał się niezrozumienia i negatywnych komentarzy?

- To, że lubię „d********ć” stylizacją… cóż, to kolejny mój ulubiony „zawód”. Życie jest zbyt krótkie, by nie realizować tego, co przyniesie wyobraźnia. Kiedyś ktoś to odkryje na nowo. Bez tego nie byłoby też pełni mnie, a skromność zostawiam sobie na codzienne życie - wytłumaczył.

Na koniec artysta podziękował fanom za wsparcie. - Całuję was w samo serce. Dziękuję rzeszy bliskich mi osób i nie tylko za wsparcie w każdej postaci, by postawić „czarną perłę” na scenie - zakończył.

Eurowizja Polska Ich Troje Edyta Górniak Michał Szpak
6 Zobacz galerię
fot. Youtube screen / Eurovision 2003, e-gorniak.com Edyta Górniak, Eurovision Song Contest