Obserwuj w Google News

Michał Szpak chce zrobić to na scenie. Wywoła skandal?

2 min. czytania
26.05.2023 13:51
Zareaguj Reakcja

Michał Szpak jest jedną z gwiazd tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal. Wokalistka nie ukrywa, że ma w planach „włożenie kija w mrowisko”. Wywoła skandal?

Michał Szpak chce zrobić to na scenie. Wywoła skandal?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Michał Szpak pod względem wizerunku jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich gwiazd, co niestety wiele go kosztowało. Jego kariera właściwie zaczęła się od krytyki – gdy 12 lat temu pierwszy raz wyszedł na scenę w X-Factorze, Maja Sablewska zanim usłyszała jego głos, zdążyła skrytykować jego wygląd. Mimo wszystko Szpak nie odpuszczał i wciąż był wierny swojemu stylowi i wizji siebie. Po latach okazało się, że było warto – za muzykiem stoi cała rzesza fanów. A jak dziś reaguje na hejterów?

Zobacz też:  Kto pojedzie na Eurowizję za rok? Pierwszy z kandydatów już raz tam był

Michał Szpak wywoła skandal? Planuje to zrobić na wizji

Michał Szpak nie boi się ani wyglądać, tak, jak mu się podoba, ani tym bardziej wygłaszać swoich poglądów. Wokalista zdradził, że da temu wyraz na Polsat SuperHit Festiwalu, na którym wystąpi już za kilka godzin. Nie ukrywa, że ma do przekazania publice coś bardzo ważnego. A tej się zbierze niemało.

Redakcja poleca

- Dopóki nie zobaczę i nie poczuję, że temat tolerancji został wyczerpany - będę o tym mówił. Ja po prostu nie rozumiem ludzi, którzy hejtują osoby, które mają swój pogląd na świat i swój wizerunek. Mam wrażenie, że to się nawet wzmocniło w ostatnim czasie. Jest tego bardzo, bardzo dużo i ja specjalnie będę wkładał ten kij w mrowisko dlatego, że uważam, że jest to temat, który wciąż trzeba pogłębiać, wciąż o tym rozmawiać, bo brakuje u nas tolerancji - przekazał w rozmowie z Pomponikiem.

Michał Szpak o hejterach. Wywołują w nim silne reakcje

Choć wokalista ma masę fanów, wciąż nie brakuje jego krytyków. Szkap nie ukrywa, że nienawistne komentarze budzą w nim silną reakcję… Śmiech.

- Mnie to śmieszy na maksa. Jest to lepsze show niż kabaret – powiedział w rozmowie z portalem.

I nie sposób w to nie uwierzyć – trudno znaleźć na polskiej scenie drugą tak charakterystyczną gwiazdę. Mimo wielu nieprzyjemnych słów, Michał Szpak wciąż wytrwale robi to, co mu się podoba.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS