Obserwuj w Google News

Jann reprezentantem Polski na Eurowizji 2023? Jest faworytem internautów

2 min. czytania
14.02.2023 12:49
Zareaguj Reakcja

Fani Konkursu Piosenki Eurowizji wstrzymują oddech. Moment, w którym poznamy 10 zwycięzców preselekcji, zbliża się wielkimi krokami. Jedną z czołowych gwiazd, które mają szansę na zaśpiewanie na scenie w Liverpoolu, jest Jann. Młody muzyk podbił serca widzów, wypuszczając singiel "Gladiator". Czy to właśnie on pojedzie na Eurowizję?

Jann reprezentantem Polski na Eurowizji 2023? Jest faworytem internautów
fot. Youtube: Jann - Gladiator

Jann jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Utwór "Gladiator" zapewnił mu sympatię fanów, którzy mają nadzieję, że to właśnie on będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji 2023.

Zobacz także: Edyta Górniak zdecyduje, kto pojedzie na Eurowizję. Będzie przewodniczącą jury

Eurowizja 2023. Kim jest Jann? Młody muzyk może reprezentować Polskę w Liverpoolu

Ma zaledwie 24 lata, a już stał się muzyczną sensacją. Jann umiejętnie balansuje na granicy popu i alternatywnego brzmienia, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych obiecujących artystów młodego pokolenia. Zadebiutował w 2020 roku, publikując singiel "Do you wanna come over?". Rok później wydał swój pierwszy studyjny album pod tytułem "Power". Rosnąca popularność pozwoliła mu na udział w preselekcji do Eurowizji 2023. Dziś jest jednym z faworytów internautów. Jego utwór "Gladiator" powoli pnie się w górę zestawień najnowszych muzycznych hitów.

W głosowaniu na idealnego kandydata Eurowizji Jann zajął pierwsze miejsce. Czy to on będzie reprezentował Polskę w 67. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji w Liverpoolu?

Zobacz także: Maja Hyży pokazała córkę. Mała Zosia zapewni jej wygraną na Eurowizji?

Eurowizja 2023. Ogłoszenie finalistów preselekcji

TVP informuje, że do preselekcji wpłynęło około 300 zgłoszeń. Spośród setek zostanie wybranych 10 kandydatów, którzy zawalczą o udział w muzycznym konkursie. Nazwiska dziesięciu szczęśliwców zostaną ogłoszone 15 lutego na antenie Telewizji Polskiej, w programie "Pytanie na Śniadanie".

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Eurowizja.org