Obserwuj w Google News

Ania Wyszkoni w czwartek w Radiu ZET. Premiera singla "Z cegieł i łez" w programie Wojciechowskiego

2 min. czytania
24.11.2022 10:00
Zareaguj Reakcja

Ania Wyszkoni powraca z nową płytą „Z cegieł i łez”, która ukaże się już w piątek. Dzień przed premierą artystka pojawi się w programie „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra”, gdzie po godz. 21:00 zaprezentuje słuchaczom Radia ZET kolejny singiel promujący album. „Kiedy pierwszy raz usłyszałam demo tej piosenki, od razu urzekła mnie swoim tekstem i piękną melodią” – mówi piosenkarka.

Ania Wyszkoni
fot. mat. prasowe

Ania Wyszkoni ma na swoim koncie mnóstwo przebojów. Artystka otwiera właśnie nowy rozdział w karierze, którym jest płyta „Z cegieł i łez”. Niedawno wydała pierwszy singiel „Było minęło”, a teraz prezentuje kolejny utwór. O nowym singlu i albumie wokalistka opowie w czwartek w audycji Marcina Wojciechowskiego.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Ania Wyszkoni w czwartek w Radiu ZET. Premiera singla "Z cegieł i łez"

Ania Wyszkoni nie ukrywa, że utwór „Z cegieł i łez” jest dla niej niezwykle ważny.
Kiedy pierwszy raz usłyszałam demo tej piosenki, od razu urzekła mnie swoim tekstem i piękną melodią. Ma w sobie tajemnicę, nastrój, przesłanie, czyli wszystko to, czego sama szukam w muzyce. Po nagraniu jej z moim zespołem nie miałam wątpliwości, że chcę, by trafiła do szerszej publiczności. Postanowiłam również, że tak zatytułuję cały album, bo te słowa, moim zdaniem, idealnie obrazują życie niejednego z nas. Życie składa się z trudności i „cegieł”, ale i łez – czasem szczęścia i wzruszenia, a czasem rozpaczy. Choć generalnie ciągle trzymam się myśli, że życie jest w porządku.

Redakcja poleca

Jak zapowiada piosenkarka, album „Z cegieł i łez” jest bardzo intymną płytą pełną osobistych utworów.

To dla mnie na pewno jeden z najpiękniejszych tygodni w tym roku. (…) Sama nie mogę w to uwierzyć, bo jeszcze cztery miesiące temu wcale nie miałam jej w planach.

Teledysk promujący singiel „Z cegieł i łez” jest już dostępny w serwisie YouTube. 4 grudnia Ania Wyszkoni rozpocznie trasę koncertową, podczas której zaprezentuje publiczności nowe utwory.

Redakcja poleca