Obserwuj w Google News

Sandra Rugała "daje w szyję" w Radiu ZET. Odpowiedziała Kaczyńskiemu i podbiła TikToka [WIDEO]

2 min. czytania
18.11.2022 16:20
Zareaguj Reakcja

Sandra Rugała podbija obecnie TikToka piosenką „Daję w szyję całą noc”, która jest odpowiedzią na słowa Jarosława Kaczyński o „dawaniu w szyję” przez młode kobiety. Znana Tiktokerka pojawiła się w Radiu ZET, gdzie specjalnie dla naszych słuchaczy zaśpiewała swój przebój.

Sandra Rugała Radio ZET
fot. Radio ZET

Sandra Rugała to piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, która cieszy się ogromną popularnością na TikToku i YouTubie. Jej najnowsza piosenka „Daję w szyję całą noc” w ciągu zaledwie kilku dni stała się prawdziwym viralem – tylko na TikToku odsłuchano ją ponad 4,5 miliona razy.

Utwór jest niezwykle intrygującą odpowiedzią na skandaliczną wypowiedź Jarosława Kaczyński, który podczas spotkania z mieszkańcami Ełku nawiązał m.in. do niskiej dzietności w Polsce. Prezes PiS stwierdził, że za małą liczbę urodzeń odpowiadają młode kobiety, które według polityka nadużywają alkoholu.

Redakcja poleca

Sandra Rugała "daje w szyję" w Radiu ZET. Odpowiedziała Kaczyńskiemu i podbiła TikToka [WIDEO]

Sandra Rugała pojawiła się w programie „Dzieje się”. Agnieszka Kołodziejska zapytała artystkę, czy walka przez muzykę ma sens.

Mam taką nadzieję, że niektórzy wejdą w komentarze i przeczytają historie rodzin, które mają w domu osoby z niepełnosprawnościami czy historie ludzi ze środowiska LGBT. Dostaję bardzo dużo wiadomości prywatnych. Bardzo komentarzy od tych ludzi, że są mi wdzięczni. Chcę mi się płakać, jak to mówię. To jest mega wzruszające. Są mi wdzięczni, że ich reprezentuję takimi piosenkami. Mam nadzieję, że ludzie, którzy są przeciwni temu, wejdą w te komentarze i pomyślą: „Kurcze, faktycznie coś jest w tej Polsce nie tak” – powiedziała Sandra Rugała i przyznała, że prezes PiS wciąż nie zadzwonił z przeprosinami.

Specjalnie dla Radia ZET Sandra Rugała zagrała akustyczną wersję z ukulele: