Obserwuj w Google News

TikTokerka odpowiedziała Kaczyńskiemu błyskotliwą piosenką: "Mam 25 lat, a dzieci tylko w Simsach"

2 min. czytania
17.11.2022 14:38
Zareaguj Reakcja

Znana TikTokerka Sandra Rugała zadedykowała piosenkę Jarosławowi Kaczyńskiemu. To jej odpowiedź na skandaliczną wypowiedź prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński/Sandra Rugała
fot. Piotr Molecki/East News/TikTok/screen

Jarosław Kaczyński wie, jak sprawić, żeby mówiła o nim cała Polska. Niestety niekoniecznie w dobrym tonie. Polityk wziął udział w serii spotkań z wyborcami, gdzie rozprawiał między innymi o obniżeniu dzietności w naszym kraju.

TikTokerka Sandra Rugała nagrała piosenkę dla Kaczyńskiego

Prezes PiS śmiało oskarżył o stan rzeczy młode kobiety, które jego zdaniem szybciej uzależniają się od alkoholu i ciągle "dają w szyję", zamiast wybrać rolę matki gromadki małych Polaków.

Redakcja poleca

Do skandalicznej wypowiedzi odnosili się już polscy politycy, aktorzy, muzycy i celebryci. Głos zabrała także znana TikTokerka, która na swoim profilu dzieli się muzyką. Sandra Rugała zamiast tłumaczyć prezesowi błędy, zaśpiewała dla niego piosenkę.

TikTokerka punktuje Kaczyńskiego

Utwór zatytułowany na TikToku "Ballada zainspirowana prezesem i dawaniem w szyję" ma charakter humorystyczny, jednak doskonale podkreśla złość i zawód słowami tak wpływowego człowieka w naszym kraju.

- Mam 25 lat, a dzieci tylko w Simsach - nuci Rugała. - Na życiu się nie znam, prezes mnie przejrzał - ironizuje.

Następnie dziewczyna wymienia prawdziwe powody, dla których młode Polki coraz rzadziej decydują się na potomstwo. TikTokerka śpiewa o zagrożeniach życia przy porodach, do których mieszkanki naszego kraju od zaostrzenia prawa aborcyjnego są zmuszane, inflacji, rosnących cenach żywności i paliwa, horrendalnych opłatach za mieszkanie, uprzedzeniach i ignorancji rządzących wobec zapewnienia dzieciom odpowiedniej opieki również psychiatrycznej.

Dziewczyna zaznacza również, że niekończącej się listy problemów nie rozwiązuje 500 +. Przemówienia Kaczyńskiego również.