Obserwuj w Google News

Zespół Jareda Leto podpadł fanom. Komentarze: "Wojna w Ukrainie was k***wa nie obchodzi?"

2 min. czytania
28.04.2022 13:10
Zareaguj Reakcja

Thirty Second To Mars, zespół Jareda Leto opublikował post, który rozzłościł fanów. Muzycy postanowili powspominać koncert w Rosji. Słuchacze uznali, że to nie jest najlepszy moment na takie wpisy.

Jared Leto
fot. Dominik Gajda/REPORTER

Wojna w Ukrainie trwa już od 64 dni. Rosjanie ponoszą ogromne straty na południu kraju. Tylko 27 kwietnia armia straciła w tym regionie 49 żołnierzy i spore zasoby sprzętu. Łączne straty Rosjan to już blisko 22,8 tysięcy żołnierzy.

Wojna w Ukrainie - najnowsze informacje [RELACJA NA ŻYWO] 

Tragedia, która dotknęła Ukrainę, poruszyła serca całego świata. Inwazja Putina spotkała się z krytyką i protestem wielu środowisk, także muzycznych. Artyści w ramach podkreślenia swojej niezgody na barbarzyństwo prezydenta Rosji odwołują koncerty w kraju. Jednak zdarzają się też wpadki. Grupa Thirty Second To Mars przez swój wpis naraziła się fanom.

Thirty Second To Mars podpadł fanom. Muzycy wspomnieli koncert w Moskwie

Thirty Second To Mars to amerykański zespół rockowy powstały w 1998 roku. Założycielem formacji jest wokalista i znany aktor Jared Leto, który powołał do życia kapele wspólnie ze swoim bratem Shannonem. Muzycy opublikowali na swoim Facebooku wspomnienia z koncertu w Moskwie.

Redakcja poleca

Gest bardzo nie spodobał się fanom formacji. W publikacji zdjęć nie byłoby nic kontrowersyjnego, gdyby nie słabe wyczucie czasu osoby, która zdecydowała się kliknąć "publikuj" akurat w takim czasie.

W komentarzach pojawiły się mocne słowa skierowane do artystów.

Naprawdę? Biorąc pod uwagę wojnę, ten koncert nie powinien być wspominany. Jestem rozczarowana - pisze Ewa.

Wstydźcie się. Zawsze o Was dobrze myślałam. Co za rozczarowanie. Najwyższy czas wyciągnąć wnioski - dodaje Katarzyna.

Oczywiście, że to był świetny występ i w tamtym czasie świetne miejsce. Ale to nie jest dobry moment na publikowanie takich postów. Jakby nic złego się nie działo. Mogliście napisać coś więcej poza datą - brzmi kolejny wpis.

Zobacz też:  Polskie gwiazdy, które pomagają Ukrainie. Znani Polacy wspierają ofiary wojny [GALERIA] 

Thirty Second To Mars wspomina koncert w Rosji. Fani: "Wojna w Ukrainie was k**wa nie obchodzi"

Wśród rozczarowanych słuchaczy pojawił się nawet głos, że słaba wizerunkowo decyzja powinna się zakończyć zmianą na stanowisku zespołowego menadżera.

Trzeba zmienić menadżera. Serio, zdjęcie z Moskwy? Teraz? Chłopaki, nie wierzę, że wojna w Ukrainie was k**wa nie obchodzi.

Aktualnie pod wpisem znajduje się prawie 500 komentarzy. Zdecydowana większość krytykuje zachowanie zespołu.