Zamknij
Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
  • Filip Chajzer
  • Margaret
  • Marta Manowska
  • 10 Zobacz
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official

Bardzo wielu Polaków stara się na różne sposoby pomóc ogarniętą wojną Ukrainie i jej mieszkańcom. Wśród nich znalazło się wielu polskich celebrytów, aktorów, muzyków czy sportowców. Zobacz galerię gwiazd, które pomagają Ukrainie.

Inwazja Rosji na Ukrainę to działanie godne potępienia, nasi wschodni sąsiedzi z wielką ofiarnością bronią swojej niepodległości przez imperialnymi zapędami Władimira Putina. Kolejne doniesienia o zbrojnych starciach, bombardowaniach i ofiarach wśród żołnierzy i cywilów zapierają dech w piersi. Ciężko opisać ogrom zniszczeń i ludzkiej tragedii, jaka ma miejsce w Ukrainie. W tym trudnym czasie ogarniętemu wojną krajowi i jego mieszkańcom starają się pomóc obywatele innych państw.

Zobacz także: Wojna w Ukrainie - najnowsze informacje [RELACJA NA ŻYWO]

Polacy zjednoczyli się w inicjatywie pomocy Ukraińcom, w sieci zaroiło się od zbiórek pieniędzy i niezbędnych przedmiotów, wiele osób stara się pomóc uchodźcom, oferując transport, mieszkania czy zapewniając pomoc prawną. Na szczęście możemy liczyć także na ofiarność polskich gwiazd: celebrytów, muzyków, aktorów, dziennikarzy czy sportowców. Dzięki popularności i zasobnym portfelom są w stanie pomóc wielu osobom, za co należy im się szacunek. W naszej galerii prezentujemy sylwetki gwiazd, które pomagają Ukrainie. Oczywiście podziękowania i wyrazy uznania należą się każdemu, kto poświęca się na rzecz potrzebujących.