Obserwuj w Google News

Quebonafide żegna się ze sceną. Na koncercie oddał hołd Ukrainie

1 min. czytania
27.04.2022 14:54
Zareaguj Reakcja

Quebonafide żegna się z fanami podczas trasy "Psycho Relations". Raper nie zapomina na koncertach o Ukrainie. Muzyk zadbał o oddanie hołdu walczącym żołnierzom i ofairom agresji Putina.

Quebonafide
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER

Quebonafide wiosną 2022 roku ruszył w ostatnią trasę koncertową. W ramach "Psycho Relations" raper pożegna się ze swoimi fanami.

Quebonafide żegna się ze sceną. Na koncercie oddał hołd Ukrainie

Quebo oczywiście nie rezygnuje z muzyki, jednak jak wyjaśnia słuchaczom:

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy, będzie ostatnią trasą koncertową, jaką zagram jako Quebonafide. Nie chcę się rozpisywać jakie wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie.

W ramach tourne artysta odwiedzi jeszcze Warszawę, Wrocław, Poznań, Szczecin i Trójmiasto. Muzyk ma za sobą show w Katowicach i Krakowie.

Quebonafide na trasie "Psycho Relations" oddał hołd Ukrainie

Na koncercie w TAURON Arenie pojawiły się prawdziwe tłumy. Ze sceny wybrzmiały największe przeboje Quebo takie jak "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ", "Tamagotchi", "JESIEŃ" czy "8 kobiet".

Nie zabrakło także odniesienia do aktualnych wydarzeń. Quebo postanowił oddać hołd Ukrainie, a scena i telebimy podczas koncertu zaświeciły barwami narodowymi naszych sąsiadów.