Obserwuj w Google News

Viki Gabor podbija świat po Eurowizji Junior 2019. Wielki sukces piosenki "Superhero" na Spotify

Piotr Krajewski
1 min. czytania
03.12.2019 10:37
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor w wielkim stylu wygrała Eurowizję Junior 2019. 12-latka może pochwalić się kolejnym niemałym sukcesem. Jej zwycięska piosenka „Superhero” trafiła do słynnego światowego zestawienia Spotify Viral 50 Global.

Viki Gabor podbija świat po Eurowizji Junior 2019 wielki sukces piosenki Superhero na Spotify
fot. Youtube screen

Viki Gabor: światowy sukces „Superhero” na Spotify

Viki Gabor to kolejna polska zwyciężczyni  Eurowizji Junior 2019. Wszystko za sprawą świetnego występu z piosenką „Superhero”, która już osiąga światowe sukcesy.

Zwycięski utwór Viki Gabor trafił na 9. miejsce zestawienia Spotify Viral 50 Global — rankingu najczęściej udostępnianych oraz dodawanych do playlist użytkowników w Spotify utworów na świecie.

Viki Gabor
fot. mat. prasowe

Od czasu konkursu „Superhero” nie przestaje robi furory w interencie. Oficjalny teledysk  Viki Gabor obejrzano już 8 milionów razy, a występ z Eurowizji Junior 2019 może pochwalić się 7 milionami wyświetleń.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Polska zwyciężyła po raz drugi

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Polska zwyciężyła w konkursie z piosenką „Superhero”, którą Wiktoria Gabor zaprezentowała w dwóch językach: polskim i angielskim. Choć w głosowaniu jury nasza reprezentantka zajęła 2. miejsce, to widzowie i internauci zdecydowali, że Polska znalazła się na 1. miejscu. Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 z 278 punktami na koncie.

Wygrana Viki Gabor to drugie zwycięstwo Polski z rzędu na Eurowizji Junior. Czegoś takiego nie dokonał wcześniej żaden inny kraj. Przypomnijmy, że w 2018 roku konkurs wygrała  Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want to Be”. We wcześniejszych latach nasz kraj nigdy nie wygrał tej imprezy.

>>  Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Niesamowity moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK