Obserwuj w Google News

Tom Parker nie żyje. Ostatni wpis 33-letniego wokalisty The Wanted wzrusza do łez [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
31.03.2022 10:05
Zareaguj Reakcja

Tom Parker nie żyje. Wokalista The Wanted zmarł po ciężkiej walce z nieuleczalnym i nieoperacyjnym glejakiem mózgu. Zaledwie dwa dni przed śmiercią 33-letni artysta wrzucił swój ostatni wpis w social mediach. Pokazał wspólne zdjęcie ze swoim zespołem i podpisał je słowami: "Drużyna marzeń".

Tom Parker
fot. Instagram / Tom Parker

Tom Parker nie żyje. 33-letni wokalista zmarł 30 marca po ciężkiej walce z chorobą. W październiku 2020 roku artysta poinformował, że zdiagnozowano u niego  raka mózgu. Było to zaledwie kilka tygodni po tym, jak po raz drugi został tatą. Niestety, wykryty glejak okazał się nieoperacyjny i nieuleczalny.

Redakcja poleca

Tom Parker nie żyje. Ostatni wpis 33-letniego wokalisty The Wanted wzrusza do łez

Tom Parker przez cały czas trwania choroby dzielił się z fanami informacjami na temat swojego stanu zdrowia. Niejednokrotnie chwalił się, że czuje się lepiej, a prawidłowe leczenie pomogło nawet zmniejszyć guza.

W ostatnich miesiącach stan Toma Parkera zaczął się jednak pogarszać. Mimo ciężkiej choroby wokalista dołączył w marcu do pozostałych członków reaktywowanego The Wanted podczas trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii. 33-latek był już na tyle słaby, że w trakcie występów musiał siedzieć. Ostatni koncert odbył się 17 marca w Liverpoolu.

Redakcja poleca

To właśnie zdjęcie z marcowych koncertów Tom Parker opublikował jako ostatnie w swoich mediach społecznościowych. Swój ostatni wpis 33-latek dodał na dwa dni przed śmiercią. Wspólną fotografię z przyjaciółmi z zespołu podpisał: "Drużyna marzeń".

Tom Parker pozostawił żonę Kelsey i dwoje dzieci – 2-letnią córkę Aurelię i 17-miesięcznego syna Bohdi.

Gwiazdy żegnają Toma Parkera. Pożegnalny wpis opublikował Ed Sheeran

Śmierć Toma Parkera wstrząsnęła nie tylko fanami The Wanted, ale także innymi gwiazdami muzyki. Poruszający wpis opublikował m.in. Ed Sheeran.

Tak mi przykro z powodu odejścia Toma. Jestem myślami z Kelsey, dziećmi Toma i jego rodziną. Bardzo smutny dzień. To był wspaniały facet – napisał Sheeran.

Lady Gaga
7 Zobacz galerię
fot. East News