Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 10: Bednarek w ogniu krytyki po finale. Internauci oburzeni jego zachowaniem

Piotr Krajewski
2 min. czytania
02.12.2019 11:19
Zareaguj Reakcja

Finał „The Voice of Poland 10” i zwycięstwo Alicji Szemplińskiej wywołały ogromne poruszenie wśród widzów. Internauci nie są jednak zadowoleni z zachowania Kamila Bednarka w trakcie finału odcinka. Na trenera „The Voice of Poland 10” spadła fala krytyki.

The Voice of Poland 10 Kamil Bednarek w ogniu krytyki po finale internauci oburzeni jego zachowaniem
fot. TRICOLORS/East News

The Voice of Poland 10: widzowie oburzeni zachowaniem Kamila Bednarka w finale

Kamil Bednarek został skrytykowany za zachowanie w finale „The Voice of Poland 10”. W trakcie ostatniego odcinka wypowiedzi trenera nie zrobiły wrażenia na widzach. 28-latek często się śmiał i przerywał wypowiedzi pozostałym jurorom, co nie spodobało się internautom.

Zdaniem niektórych widzów Bednarek był niezadowolony z  wyników „The Voice of Poland 10” i finałowego miejsca jego uczestnika — Damian Kulej odpadł z finału jako pierwszy i zajął 4. miejsce.

>>  The Voice of Poland 10: kulisy finału. Alicja Szemplińska w rozmowie z RadioZET.pl [WIDEO]

„Bednarek dzisiaj bardzo mnie do siebie zniechęcił. Nie mówi nic sensownego, tylko głupio się śmieje”, „Lubię Bednarka, ale zachowanie w odcinku finałowym — dno”, „Irytuje mnie zachowanie Kamila Bednarka w tym finale. Śmieszki kompletnie nieadekwatne do sytuacji. Totalnie oderwany od wydarzenia”, „Co to za zachowanie? Żenujące wypowiedzi — piszą niezadowoleni internauci na oficjalnym profilu facebookowym „The Voice of Poland”.

Na ten moment nie wiadomo, czy Kamil Bednarek będzie trenerem w następnej edycji „The Voice of Poland”. Widzowie nie są jednak zadowoleni z pracy jurora i twierdzą, że nie powinien brać udziału w kolejnym „The Voice of Poland”.

Mam nadzieję, że to jego ostatni etat jurorski — czytamy w jednym z komentarzy na Facebooku.

Portal Plejada.pl poprosił o komentarz menadżera Kamila Bednarka„Kamil zawsze się śmieje, a hejty są na porządku dziennym. Czemu tak pisali widzowie? To trzeba pytać ich. Jeśli chodzi o zachowanie Kamila, to nie ma w nim nic takiego, co wymagałoby komentarza”.

The Voice of Poland 10: Alicja Szemplińska wygrała finał programu

Znamy wyniki „The Voice of Poland 10”Alicja Szemplińska wygrała dziesiątą edycję programu, pokonując w wielkim pozostałych finalistów. W wielkim finale „The Voice of Poland 10” zwyciężczyni Alicja Szemplińska zaśpiewała m.in. w duecie ze swoimi trenerami, czyli Tomsonem i Baronem.

>>  Alicja Szemplińska — „Prawie My”. Pierwszy singiel zwyciężczyni „The Voice of Poland” [TELEDYSK]

RadioZET.pl/PK