Obserwuj w Google News

Sanah z niespodzianką dla fanów. Opublikowała nową wersję hitu "Szampan" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.04.2020 10:34
Zareaguj Reakcja

Sanah zrobiła niespodziankę fanom i zaprezentowała swój przebój „Szampan” w wersji piano. Wraz z nową wersją hitu młoda wokalistka opublikowała też pierwszą próbę do słynnego teledysku, który podbił polskiego YouTube’a.

Sanah Szampan w nowej wersji piano i pierwszą próba do teledysku wideo
fot. Youtube

Sanah publikuje hit Szampan w wersji piano i pierwszą próbę do słynnego teledysku

Sanah zaprezentowała bijający rekordy popularności hit „Szampan” w wersji piano, która nieco różni się od słynnego oryginału. 22-letnia piosenkarka opublikowała również wyjątkowy materiał wideo z pierwszej próby do teledysku. Warto dodać, że klip do singla „Szampan” to jeden z najpopularniejszych polskich teledysków 2020 roku. Obejrzano go już ponad 26 milionów razy w serwisie YouTube.

Nie wszystko wyszło, jak zaplanowaliśmy, ale to wtedy po raz pierwszy dostałam szampanem, tortem i jajkami w głowę...Polecam! Teraz możecie zobaczyć, jak to wyglądało — pisze Sanah o pierwszej próbie do teledysku.

Dawid Podsiadło wielkim fanem Sanah. Jeden z jej utworów zaśpiewał na koncercie [WIDEO]

Sanah i pierwsza płyta Królowa Dram. Kiedy premiera debiutanckiego albumu?

Sanah wydaje debiutancką płytę „Królowa Dram”. Pierwszy album 22-letniej autorki hitu „Szampan” będzie miał swoją premierę 8 maja. Na „Królowej dram” znajdzie się łącznie 19 utworów (13 na CD1 i 6 na Bonus CD), w tym wspomniany już „Szampan” oraz znane piosenki „Siebie zapytasz”, „Proszę pana” i „Melodia”.

Co ciekawe, Sanah nie tylko śpiewa i komponuje. Jest również autorką tekstów. Miała już okazję pisać kawałki m.in. dla Roksany Węgiel czy Natalii Zastępy.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZET.pl/PK