Obserwuj w Google News

Sanah w singlu "Szampan". Jej nową piosenką zachwyca się Dawid Podsiadło [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
03.01.2020 14:31

Sanah to nowa artystka na polskiej scenie muzycznej, która już w tym roku wyda debiutancką płytę. Zapowiada ją najnowszy singiel zatytułowany „Szampan”. Nową piosenką Sanah zachwyca się także Dawid Podsiadło, który od początku wspiera młodą wokalistkę.

Sanah Szampan nowy singiel zachwyca się nim Dawid Podsiadło teledysk wideo
fot. mat. prasowe

Sanah — Szampan. Nowy singiel, którym zachwyca się Dawid Podsiadło

Sanah zaprezentowała nowy singiel „Szampan”, który zapowiada jej debiutancki album. Premiera płyty jest zaplanowana na wiosnę tego roku.

— Sanah reprezentuje inteligentny pop pełen emocji, codziennych rozterek, ale i humoru, który pozwala sobie z nimi radzić. Słowa grają tu niebagatelną rolę — wokalistka miesza poezję z młodzieżowym slangiem — czytamy w zapowiedzi singla „Szampan”.

W piosence „Szampan” Sanah łączy wpadającą w ucho melodię z bardzo słodko-gorzkim tekstem. Utwór promuje teledysk zrealizowany przez The Dreams Studio.

Nowy singiel Sanah docenił już także  Dawid Podsiadło, który udostępnił go w mediach społecznościowych. Artysta wspiera 22-letnią wokalistę od początku jej kariery. W trakcie jednego ze swoich koncertów w ramach trasy „Wielkomiejski Tour” zaśpiewał na żywo piosenkę zatytułowaną „Cząstka”. Sanah postanowiła podziękować Dawidowi za wsparcie w wyjątkowy sposób — w grudniu zaprezentowała medley jego przebojów, w którym połączyła utwory „Project 19”, „Nieznajomy” i „Nie kłami”.

Sanah to młoda wokalistka zauważona dzięki piosenkom, jakie umieszczała na swoim kanale na YouTube. W październiku zeszłego roku Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się Sanah, wydała swoją debiutancką EP-kę „Ja na imię niewidzialna mam”. Pochodzą z niej m.in. utwory „Siebie zapytasz”, „Cząstka” czy „Proszę Pana”, które cieszą się dużą popularnością w sieci.

Co ciekawe, Sanah nie tylko śpiewa i komponuje. Jest również autorką tekstów. Miała już okazję pisać kawałki m.in. dla Roksany Węgiel czy Natalii Zastępy

 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK