Obserwuj w Google News

Hity Dawida Podsiadło w jednej piosence. Wyjątkowy cover autorstwa Sanah [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
10.12.2019 14:59
Zareaguj Reakcja

Sanah to nowa postać na polskiej scenie muzycznej, której piosenki cieszą się ogromnym zainteresowaniem w internecie. 22-letnia wokalistka podzieliła się z fanami wyjątkowym projektem. Sanah połączyła trzy piosenki Dawida Podsiadło w jeden utwór. Posłuchajcie niesamowitego medleyu „projekt nieznajomy nie kłamie”.

Sanah projekt nieznajomy nie kłamie hity Dawida Podsiadło w jednej piosence
fot. Youtube screen

Sanah śpiewa Dawida Podsiadło. Utwór „projekt nieznajomy nie kłamie”

Sanah śpiewa hity Dawida Podsiadło. Młoda wokalistka zaprezentowała nową piosenkę „projekt nieznajomy nie kłamie”, która jest połączeniem utworów „Project 19”, „Nieznajomy” i „Nie kłami” z repertuaru Dawida.

W ten sposób artystka chciała oddać hołd Dawidowi Podsiadło i podziękować mu za ogromne wsparcie na początku jej kariery. W trakcie jednego ze swoich koncertów w ramach trasy „Wielkomiejski Tour” autor hitu „Najnowszy klip” zaśpiewał na żywo piosenkę „Cząstka” Sanah.

Do wyjątkowego medleyu „projekt nieznajomy nie kłamie” Sanah nagrała również utrzymany w jesiennym klimacie teledysk. Wideoklip został nakręcony w Warszawie.

 

Sanah to młoda wokalistka zauważona dzięki piosenkom, jakie umieszczała na swoim kanale na YouTube. W październiku Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się Sanah, wydała swoją debiutancką EP-kę „Ja na imię niewidzialna mam”. Pochodzą z niej m.in. utwory „Siebie zapytasz”, „Cząstka” czy „Proszę Pana”, które cieszą się dużą popularnością w sieci.

Co ciekawe, Sanah nie tylko śpiewa i komponuje. Jest również autorką tekstów. Miała już okazję pisać kawałki m.in. dla Roksany Węgiel czy Natalii Zastępy.

RadioZET.pl/PK