Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło wielkim fanem Sanah. Jeden z jej utworów zaśpiewał na koncercie [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
02.04.2020 14:38

„Szampan” Sanah to obecnie jedna z najchętniej słuchanych piosenek w Polsce. Popularność młodej wokalistki rośnie z dnia na dzień. Wielkim fanem jej twórczości jest także Dawid Podsiadło, którego zachwycił szczególnie inny utwór Sanah. Artysta zaśpiewał go nawet na jednym ze swoich koncertów.

Dawid Podsiadło wielkim fanem Sanah jeden z jej utworów zaśpiewał na koncercie wideo
fot. Instagram (Sanah), Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Sanah — Cząstka: tym utworem zachwycił się Dawid Podsiadło

Sanah to nowe objawienie polskiej sceny muzycznej. Utwory młodej wokalistki robią furorę w internecie, a przebojowy singiel „Szampan” podbił także serca naszych słuchaczy, którzy licznie głosują na niego na Liście Przebojów Radia ZET.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na "Szampan" Sanah

22-letnia piosenkarka staje się coraz popularniejsza. Okazuje się, że jej wielkim fanem jest również kolega z branży —  Dawid Podsiadło. Znany wokalista szczególnie polubił jeden z jej pierwszych utworów zatytułowany „Cząstka”, który znalazł się na debiutanckiej EP-ce artystki „Ja na imię niewidzialna mam”. Piosenka spodobała mu się do tego stopnia, że postanowił podzielić się nią z publicznością. W trakcie koncertu podczas zeszłorocznej trasy koncertowej „Wielkomiejski Tour” Dawid Podsiadło zaśpiewał kawałek Sanah dla swoich fanów.

Informacja o tym dotarła do samej piosenkarki, która zdecydowała się w bardzo wyjątkowy sposób podziękować muzykowi za wsparcie. W 2019 roku stworzyła utwór „projekt nieznajomy nie kłamie”, który jest połączeniem piosenek „Project 19”, „Nieznajomy” i „Nie kłami” z repertuaru Dawida. 

Sanah — Królowa Dram. Kiedy premiera debiutanckiej płyty? [DATA]

Sanah wydaje debiutancką płytę „Królowa Dram”. Pierwszy album 22-letniej autorki hitu „Szampan” będzie miał swoją premierę 8 maja. Na „Królowej dram” znajdzie się łącznie 19 utworów (13 na CD1 i 6 na Bonus CD), w tym wspomniany już „Szampan” oraz znane piosenki „Siebie zapytasz”, „Proszę pana” i „Melodia”.

Co ciekawe, Sanah nie tylko śpiewa i komponuje. Jest również autorką tekstów. Miała już okazję pisać kawałki m.in. dla Roksany Węgiel czy Natalii Zastępy

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK