Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel nie zgadza się z Michałem Szpakiem. Skrytykował "The Voice Kids"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
15.10.2019 12:02
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel została zapytana w jednym z najnowszych wywiadów o „The Voice Kids” i odniosła się do słów Michała Szpaka, który niedawno stwierdził, że program ten zabiera młodym uczestnikom dzieciństwo. Zwyciężczyni pierwszej edycji „The Voice Kids” postanowiła to skomentować.

Roksana Węgiel odpowiada Michałowi Szpakowi na krytykę The Voice Kids
fot. TRICOLORS/East News, Kamil Piklikiewicz/East News

Roksana Węgiel odpowiada Michałowi Szpakowi na krytykę „The Voice Kids”

Roksana Węgiel zdobyła sławę za sprawą zwycięstwa w „The Voice Kids” na początku 2018 roku. Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ale rywalizacja uczestników w tak młodym wieku nie wszystkim się podoba.

W jednym z niedawnych wywiadów Michał Szpak wypowiedział się na temat „The Voice Kids”. Jego zdaniem show może odbierać dzieciom dzieciństwo, co jest dla niego bardzo kontrowersyjne.

W rozmowie z portalem Pomponik.pl Roksana Węgiel odniosła się do krytyki „The Voice Kids”. Nie zgodziła się jednak ze słowami jurora „The Voice of Poland”.

Nieprawda. To cudowna przygoda, naprawdę. Polecam ją każdemu, kto kocha śpiewać. Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowicie. Trafiła nam się super ekipa. Wszyscy uczestnicy zżyli się ze sobą. Dzięki programowi miałam okazję poznać niesamowite osoby: Edytę Górniak, Tomsona & Barona i Dawida Kwiatkowskiego. Naprawdę super przeżycie — stwierdziła Roksana Węgiel.

Viki Gabor z „The Voice Kids” na Eurowizji Junior 2019

Roksana Węgiel to niejedyna uczestniczka „The Voice Kids”, która odnosi wielkie sukcesy. Viki Gabor, która dotarła do wielkiego finału drugiej edycji, będzie reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2019. W trakcie konkursu w Gliwicach zaśpiewa utwór „Superhero”.

>> Wiktoria Gabor - kim jest Viki Gabor, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019? [WIEK, INSTAGRAM]

RadioZET.pl/pomponik.pl/PK