Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel ma niespodziankę dla fanów. Wydaje nową wersję swojej płyty

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.10.2019 12:57
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel przygotowała wyjątkową niespodziankę dla swoich fanów. W związku z sukcesem debiutanckiej płyty Roxie wyda limitowaną edycję specjalną krążka. Wiemy, kiedy premiera nowej wersji albumu Roksany Węgiel.

Roksana Węgiel wydaje reedycje debiutanckiej płyty limitowana nowa wersja albumu kiedy premiera
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Roksana Węgiel wydaje reedycję debiutanckiej płyty. Kiedy premiera?

Roksana Węgiel ma prezent dla swoich najwierniejszych fanów. Po ogromnym sukcesie komercyjnym jej pierwszej płyty, która zaledwie w dwa miesiące pokryła się złotem, debiutancki album ukaże się w zupełnie nowej odsłonie.

>>  Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel komentuje wybór Viki Gabor na reprezentantkę Polski

Premierę limitowanej reedycji płyty „Roksana Węgiel” zaplanowano na 8 listopada. Znajdzie na niej łącznie 17 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj, „Obiecuję” i „Dobrze jest, jak jest”, czyli najnowszy singiel 14-latki. To jednak nie koniec. W nowym wydaniu znajdzie się wspaniała bransoletka oraz aż cztery premierowe piosenki. Dodatkowo reedycja będzie wzbogacona też o nową okładkę.

Roksana Węgiel
fot. mat.prasowe

Roksana Węgiel śpiewa Queen

Roksana Węgiel rozpoczęła trasę koncertową po Polsce. W trakcie koncertów zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 postanowiła wykonywać nie tylko swoje przeboje. W internecie pojawiło się nagranie z Poznania, gdzie Roksana Węgiel zaśpiewała cover hitu „The Show Must Go On” Queen. Czy Roxie poradziła sobie z tym klasykiem? Zobaczcie wideo.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK