Obserwuj w Google News

Paweł Domagała w #Hot16Challenge2. Internauci zachwyceni: "To jest fenomenalne" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
06.05.2020 11:54
Zareaguj Reakcja

Paweł Domagała wziął udział w #Hot16Challenge2. Aktor i wokalista został zaproszony do udziału w akcji, która wspiera walkę z koronawirusa. Autor hitu „Weź nie pytaj” nagrał 16 wersów i zaprosił do zabawy kolejnych artystów, m.in. Igora Herbuta.

Paweł Domagała w Hot16Challenge2 internauci zachwyceni to jest fenomenalne wideo
fot. Youtube

Paweł Domagała od dłuższego czasu zachwyca swoich fanów nie tylko rolami w filmach i serialach. Aktor ma na swoim koncie już dwie studyjne płyty i wielki przebój „Weź nie pytaj”, który podbił serca polskich słuchaczy w 2018 roku.

36-letni artysta został zaproszony do udziału w #Hot16Challenge2, głośnej akcji internetowej polegającej na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych artystów do akcji, którzy mają za zadanie stworzyć utwór w ciągu 72 godzin. Celem #Hot16Challenge2 jest walka z koronawirusem oraz zbiórka pieniędzy na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią. Zbiórkę można wesprzeć na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge.

Hot16Challenge2: Taco Hemingway i Quebonafide rapują o ataku paniki Filipa Chajzera [WIDEO]

Paweł Domagała w Hot16Challenge2. Aktor zaśpiewał nowy utwór

Paweł Domagała dołączył do akcji #Hot16Challenge2. Jeśli fani tej inicjatywy myśleli, że aktor i wokalista zacznie rapować, to byli niestety w błędzie. Autor hitu „Weź nie pytaj” chwycił za gitarę i zaśpiewał 16 wersów w typowej dla siebie stylistyce.

Utwór natychmiast przypadł do gustu internautów. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

To jest fenomenalne, aż by się chciało usłyszeć pełną wersję — napisał zachwycony internauta.

Paweł Domagała nominował kolejnych artystów do akcji #Hot16Challenge2. Aktor i wokalista zaprosił do udziału Artura Andrusa, Jakuba Józefa Orlińskiego, Zagi & Michała Wrzosa, Igora Herbuta oraz The Teskey Brothers.

Paweł Domagała zapowiada nową płytę. Znamy tytuł i datę premiery trzeciego albumu

RadioZET.pl/PK