Zamknij

Hot16Challenge: Kuba Wojewódzki i Norbi rapują. Dołączyli do wyzwania

Patrycja Chudolińska
06.05.2020 11:18

Kuba Wojewódzki wziął udział w Hot16Challenge. Dziennikarz został nominowany przez Norbiego, który już wcześniej przyjął wyzwanie. Jak poradził sobie rapując?

Kuba Wojewódzki Hot16Challenge
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Kuba Wojewódzki to popularny dziennikarz oraz samozwańczy "król TVN". Jego największym projektem zawodowym jest autorskie show "Kuba Wojewódzki". Program napotkał w ostatnim czasie spore trudności w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Prowadzący postanowił przenieść formę wywiadów z gwiazdami ze studia do własnego domu. Jednym z pierwszych gości Kuby w nowym formacie był raper Quebonafide.

Wygląda na to, że dziennikarzowi spodobało się zajęcia rapera i sam postanowił "nawinąć" swoje wersy. Kilka dni temu inny twórca hip hopowy, Solar, stworzył akcję Hot16Challenge. Wyzwanie polega na tym, żeby w ciągu 72 godzin od nominacji stworzyć 16-wersowy tekst, nagrać swoje wykonanie oraz nominować kolejne osoby. Osoby biorące udział w zabawie mają wpłacić pieniądze na walkę z koronawirusem oraz podać link do zbiórki swoim fanom. Do akcji dołączył właśnie Kuba Wojewódzki.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki zapowiedział nowy projekt. Pokazał zdjęcie z Quebonafide

Hot16Challenge: Kuba Wojewódzki rapuje. Nominował go Norbi

Kuba Wojewódzki wziął udział w wyzwaniu Hot16Challenge. Okazuje się, że nominował go Norbi - piosenkarza zaś wytypował YouTuber Klocuch, któremu rzucił wyzwanie raper Taco Hemingway.

- Joł, joł, joł, Hot16Challenge, joł! Rzucił mi Norbi wyzwanie, tym wyzwaniem rozwalił mi banię. Teraz ja w polskim hip hopie rządzę, joł - zaczął rapować Wojewódzki.

Dziennikarz nie stworzył szesnastu linijek tekstu, co wyraźnie odbiega od zasad wyzwania. Nie nominował także kolejnych osób, co nie spodobało się jego fanom. Internauci chcieliby usłyszeć rap w wykonaniu m.in. Magdy Gessler i innych gwiazd TVN.

- Kuba, musisz kogoś nominować!

- Minąłeś się z powołaniem.

- Dzieciaki robią hot 16, Wojewódzki hot 60.

- Nikogo nie nominowałeś, dlaczego? Może Gessler, Kammel, Korwin-Mikke? - sugerują w komentarzach.

Niestety, Kuba Wojewódzki na nagraniu nie odniósł się także do zbiórki na walkę z COVID-19, dla której całe to wyzwanie zostało stworzone. Podczepił się jedynie pod popularny trend. Podoba wam się jego wykonanie?

RadioZET.pl/PCh