Obserwuj w Google News

On Air Festival 2022. Nowa impreza na mapie Polski. Kto wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
07.04.2022 13:28
Zareaguj Reakcja

On Air Festival 2022. Na mapie Warszawy pojawiła się kolejna impreza muzyczna. Pierwsza edycja nowego festiwalu zostanie zorganizowana na pożegnanie lata.

Tame Impala
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

On Air Festival 2022 to idealna opcja na muzyczne pożegnanie lata. Na mapie Warszawy pojawiła się właśnie nowa impreza, która zaskakuje mocnym line-upem i ideą łączenia fanów różnych gatunków grania na jednym wydarzeniu.

On Air Festival 2022. Kto wystąpi? Gdzie? Kiedy?

Pierwsza edycja On Air Festival odbędzie się w dniach 9-10 września 2022 roku na warszawskim Lotnisku Bemowo. Na scenie pojawią się długo wyczekiwaniu przez polską publiczność międzynarodowi artyści oraz lokalne gwiazdy.

Redakcja poleca

Organizatorzy imprezy ogłosili już pierwszych wykonawców, którzy pożegnają lato na warszawskim Bemowie. Będzie to Jorja Smith, Tame Impala, Celeste, The Comet is Coming, Tash Sultana, Alexandra Savior, Baasch i Ralph Kaminski.

10 gwiazd muzyki, które nigdy nie zagrały koncertu w Polsce [GALERIA]

Twórcy inicjatyw podkreślają jednak, że to nie koniec niespodzianek, a już wkrótce do line-upu dołączą kolejni artyści.

Jak czytamy w zapowiedzi koncertów:

Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych - od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip hop, po muzykę eksperymentalną. Najważniejsza jest miłość do muzyki i dobrej zabawy!

On Air Festival 2022. Bilety

Bilety na nowy festiwal w Warszawie można nabyć za pośrednictwem aplikacji Going. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 249 złotych.

  • Early Bird - 1 dzień - od 249 zł
  • Early Bird - karnet - od 389 zł
  • Karnet VIP - od 1000 zł
  • Bilet jednodniowy VIP - od 500 zł