Obserwuj w Google News

Dean Lewis w Polsce. Autor przeboju "Be Alright" wystąpi w Warszawie [DATA, BILETY]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
06.04.2022 10:54

Dean Lewis wystąpi w Polsce. Koncert australijskiego wokalisty i autora przeboju "Be Alright" odbędzie się jesienią w Warszawie. Kiedy koncert Deana Lewisa w Progresji i kiedy rusza sprzedaż biletów? Sprawdźcie szczegóły.

Dean Lewis
fot. mat. prasowe

Dean Lewis z koncertem w Polsce. Nazywany złotym dzieckiem australijskiego popu artysta wystąpi w Warszawie, gdzie zaprezentuje swoje największe hity i utwory zapowiadające jego drugą płytę, której premiera zbliża się wielkimi krokami. Kiedy dokładnie odbędzie się koncert Deana Lewis w Warszawie i kiedy startuje sprzedaż biletów?

Redakcja poleca

Dean Lewis w Polsce 2022. Koncert Warszawa [DATA, BILETY, MIEJSCE]

Dean Lewis wystąpi 1 października 2022 roku w klubie Progresja w Warszawie. Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się już 8 kwietnia. Wejściówki w cenie 110 zł będą dostępne na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl i w Empikach.

Podczas koncertu w Polsce Dean Lewis usłyszymy największe przeboje wokalisty i zupełnie nowe utwory zwiastujące jego kolejną płytę. Nie zabraknie hitów z debiutanckiego albumu "A Place We Knew", czyli m.in. piosenek "Waves", "Be Alright", "7 Minutes" i "Stay Awake".

Krążek z 2019 roku cieszył się ogromną popularnością – zdobył status platyny w Australii, złota w USA, srebra w UK oraz platyny w kilku innych krajach, a wspomniane „Be Alright” było przełomowym momentem w karierze Australijczyka. Dziś hit ma blisko 5 miliardów streamów na całym świecie i status platyny w ponad dwudziestu krajach.

W kwietniu Dean Lewis zaprezentował najnowszy singiel "Hurtless", który zapowiada drugi album. Na płycie znajdą się też wcześniej wydane utwory "Falling Up" i "Looks Like Me".

RadioZET.pl/mat.prasowe