Obserwuj w Google News

Lady Gaga i Ariana Grande we wspólnej piosence. "Rain on Me" już w sieci

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.05.2020 09:21
Zareaguj Reakcja

Lady Gaga i Ariana Grande we wspólnej piosence „Rain on Me”. Długo wyczekiwany duet piosenkarek ukazał się w piątek. Singiel „Rain on Me” zapowiada nową płytę Lady Gagi zatytułowaną „Chromatica”, która ujrzy światło dzienne już za kilka dni. Premiera „Rain on Me” na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 15:00.

Lady Gaga Ariana Grande Rain on Me wspólna piosenka duet hitem lata 2020
fot. mat. prasowe

Lady Gaga, Ariana Grande — Rain on Me. Duet piosenkarek już w internecie

Lady GagaAriana Grande nagrały wspólny utwór „Rain on Me”. Informacja o współpracy dwóch słynnych artystek zelektryzowała miliony fanów na całym świecie, a ich duet natychmiast stał się jedną z najważniejszych premier muzycznych ostatnich miesięcy. To pierwsza wspólna piosenka Lady Gagi i Ariany Grande.

Lady Gaga na koncercie w 2006 roku. Nigdy byście jej nie poznali [WIDEO]

Nowa płyta Lady Gagi. Kiedy premiera albumu Chromatica?

Duet „Rain on Me” z Arianą Grande zapowiada nową płytę Lady Gagi „Chromatica”. Album ukaże się już 29 maja i pojawią się na nim m.in. utwory z Eltonem Johnem oraz grupą BLACKPINK. Jak zapowiada wokalistka, nowy krążek to powrót do popowych brzmień, z których gwiazda zasłynęła na początku swojej kariery. Pierwszym singlem promującym „Chromatica” był utwór „Stupid Love”.

To pierwsza solowa płyta Lady Gagi od czasów albumu „Joanne”, który ukazał się w 2016 roku. W 2018 roku artystka wydała album „A Star Is Born” z Bradleyem Cooperem. Ścieżka dźwiękowa z filmu „Narodziny gwiazdy” zrobiła furorę na całym świecie, a singiel „Shallow” stał się wielkim hitem i zgarnął najważniejsze nagrody, m.in. Oscara i Grammy.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK