Obserwuj w Google News

Wielki hit Ariany Grande miała zaśpiewać inna znana gwiazda. Wiemy, o kogo chodzi

Piotr Krajewski
2 min. czytania
17.12.2019 14:18
Zareaguj Reakcja

Ariana Grande ma na swoim koncie mnóstwo hitów. Jednym z nich jest „God Is a Woman”, który robił furorę na listach przebojów w 2018 roku. Okazuje się, że utwór był początkowo przeznaczony dla kogoś innego. Miała go zaśpiewać inna muzyczna gwiazda.

Ariana Grande God Is a Woman hit miała zaśpiewać inna wielka gwiazda
fot. Youtube screen

Ariana Grande: hit God Is a Woman miała zaśpiewać Camila Cabello

Ariana Grande zrobiła niemałą furorę z singlem „God Is a Woman”, który ukazał się w 2018 roku i promował jej płytę „Sweetener”. Piosenka nie tylko podbija listy przebojów na całym świecie, ale także była nominowana do prestiżowej nagrody Grammy.

Wielu internautów zszokowała informacja, że utwór „God Is a Woman” był początkowo przeznaczony dla innej wielkiej gwiazdy. Możliwość nagrania przeboju otrzymała najpierw Camila Cabello, autorka hitów „Havana” i „Senorita” z Shawnem Mendesem.

>> Camila Cabello wystąpi na Orange Warsaw Festival 2020

W najnowszym wywiadzie dla SiriusXM Camila Cabello przyznała, że piosenka trafiła najpierw do niej, ale nie zdecydowała się jej nagrać, ponieważ nie pasowała do jej muzycznego stylu.

 Refren był gotowy, a ja napisałam zwrotki. Ostatecznie nie brzmiało to dla mnie dobrze, więc później Ariana i współpracownicy stworzyli tekst do jej wersji. Brzmiała niesamowicie — powiedziała artystka.

Camila Cabello przyznała też, że prywatnie przyjaźni się z Arianą Grande i chciałaby nawiązać z nią w przyszłości muzyczną współpracę.

To byłoby cudowne — stwierdziła Cabello.

 

Camila Cabello wydała nową płytę

Camila Cabello zaprezentowała w grudniu nową płytę zatytułowaną „Romance”, którą promuje m.in. przebój „Liar”. Piosenka jest obecnie na szczycie Listy Przebojów Radia ZET.

LISTA PRZEBOJÓW RADIA ZET: głosuj na „Liar” Camili Cabello

RadioZET.pl/justjared.com/PK