Obserwuj w Google News

Ariana Grande przewróciła się na scenie. Tak zareagowała na upadek [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
26.11.2019 14:55
Zareaguj Reakcja

Ariana Grande przewróciła się na scenie. Amerykańska gwiazda zaliczyła upadek w trakcie koncertu na Florydzie. Na szczęście 26-latce nic się nie stało, a jej reakcja na potknięcie rozbawiła wielotysięczną publiczność. Zobaczcie nagranie wideo z upadku Ariany Grande.

Ariana Grande przewróciła się na scenie tak zareagowała na upadek wideo
fot. Twitter screen

Ariana Grande przewróciła się na scenie. Tak zareagowała na upadek WIDEO

Ariana Grande zaliczyła upadek podczas niedzielnego koncertu w mieście Tampa na Florydzie. Poruszająca się w kozakach na wysokim obcasie piosenkarka niefortunnie upadła na platformie.

Wpadka skończyła się szczęśliwie — Ariana Grande została natychmiast złapana przez jego tancerzy. Reakcja wokalistki rozbawiła publiczność. Tuż po upadku artystka nie ukrywała uśmiechu i śmiała się z całej sytuacji. Chwilę później skomentowała ją głośno.

Dziękuję za to, że sprawiliście, iż poczułam się kochana, kiedy upadłam. To był 87 koncert, a wcześniej jeszcze nie upadłam. To musiało się wydarzyć — zażartowała Ariana Grande.

Ariana Grande zawiesza karierę?

Ariana Grande chce zawiesić karierę? Po ostatnich wpisach piosenkarki, które pojawiły się w mediach społecznościowych, wielu fanów twierdzi, że 26-latka zasugerowała, iż planuje zrobić sobie dłuższą przerwę. Ariana Grande napisała, że jest wykończona.

RadioZET.pl/PK