Obserwuj w Google News

Ariana Grande zawiesza karierę? Zasugerowała, że planuje przerwę od muzyki

Piotr Krajewski
2 min. czytania
29.10.2019 15:21

Ariana Grande chce zawiesić karierę? Po ostatnich wpisach piosenkarki, które pojawiły się w mediach społecznościowych, wielu fanów twierdzi, że 26-latka zasugerowała, iż planuje zrobić sobie dłuższą przerwę. Ariana Grande napisała, że jest wykończona.

Ariana Grande zawiesza karierę zasugerowała że planuje przerwę od muzyki
fot. Instagram

Ariana Grande zawiesza karierę? Planuje przerwę od muzyki

Ariana Grande pracuje intensywnie od dłuższego czasu. W ciągu ostatnich dwóch lat wydała dwie płyty, mnóstwo singli, dała setki występów i musiała zmierzyć się z przykrymi dramatami w życiu prywatnym. Po tragicznym w skutkach zamachu terrorystycznym w Manchesterze i śmierci byłego chłopaka, rapera Mac Millera u wokalistki pojawiły się poważne problemy psychiczne, m.in. zespół stresu pourazowego.

W ostatnim czasi piosenkarka zaangażowała się w kolejny projekt. Stworzyła ścieżkę dźwiękową do nowego filmu o Aniołkach Charliego, z której pochodzi m.in. piosenka "Don’t Call Me Angel", nagrana przez Arianę Grande, Miley Cyrus i Lanę Del Rey. Soundtrack ukaże się już 1 listopada.

W najnowszych wpisach w mediach społecznościowych Ariana Grande wyraźnie zasugerowała swoim fanom, że ostatnie miesiące w jej życiu były niezwykle intensywne i planuje zawiesić karierę na pewien czas.  

Przysięgam, że skończyłam prace nad soundtrackiem. Po jego premierze zostawię Was samych, potrzebuję pier****nej drzemki — napisała gwiazda na Twitterze i skomentowała żartobliwego mema jednego z fanów: „Ja czująca się zbyt wyeksponowana i wykończona kontra ja kreatywna i kochająca to, co robię”.

W kolejnym wpisie Ariana Grande przyznała wprost, że planuje dłuższą przerwę: „Po premierze ścieżki dźwiękowej zostawiam Was samych na trochę. Kocham Was”.

Czy spekulacje na temat zawieszenia kariery przez Arianę Grande okażą się prawdziwe? Przekonamy się o tym w ciągu najbliższych tygodni.

RadioZET.pl/PK