Obserwuj w Google News

Ariana Grande pokazała strój na Halloween 2019. Takiego kostiumu nikt się nie spodziewał [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
31.10.2019 11:34
Zareaguj Reakcja

Ariana Grande to kolejna gwiazda, która pochwaliła się strojem na Halloween 2019. Słynna piosenkarka postanowiła zaskoczyć fanów i pokazała się w masce świni inspirowanej jednym z amerykańskich seriali. Strój Ariany Grande na Halloween zszokował wielu internautów.

Ariana Grande pokazała szokujący strój na Halloween 2019 zdjęcia foto
fot. Instagram

Ariana Grande pokazała strój na Halloween 2019

Ariana Grande to jedna z najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych gwiazd. 26-letnia wokalistka chętnie dzieli się swoim życiem z najwierniejszymi fanami.

Z okazji Halloween 2019 Ariana Grande postanowiła pokazać swoje tegoroczne przebranie. Zaskakująca stylizacja wywołała niemałe poruszenie wśród internautów. Piosenkarka zdecydowała się na straszną maskę świni ze zdeformowaną twarzą.

Okazuje się, że kostium Amerykanki jest nawiązaniem do popularnego serialu z lat sześćdziesiątych — „Strefa mroku”. Trzeba przyznać, że przebranie na Halloween robi niesamowite wrażenie, a Ariana Grande kompletnie nie przypomina siebie.

Ariana Grande zawiesza karierę?

Ariana Grande chce zawiesić karierę? Po ostatnich wpisach piosenkarki, które pojawiły się w mediach społecznościowych, wielu fanów twierdzi, że 26-latka zasugerowała, iż planuje zrobić sobie dłuższą przerwę. Ariana Grande napisała, że jest wykończona.

RadioZET.pl/PK