Obserwuj w Google News

Lady Gaga na koncercie w 2006 roku. Nigdy byście jej nie poznali [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
21.01.2020 15:05
Zareaguj Reakcja

Lady Gaga to dziś jedna z największych muzycznych gwiazd na świecie. Kilkanaście lat temu było jeszcze zupełnie inaczej. W internecie dostępne jest nagranie wideo z 2006 roku, na którym widzimy Lady Gagę występującą w barze w Nowym Jorku. Nigdy byście jej nie poznali.

Lady Gaga na koncercie w 2006 roku nigdy byście jej nie poznali wideo
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News, Youtube screen

Lady Gaga w 2006 roku. Zmieniła się nie do poznania

Lady Gaga bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Słynącą dziś z pięknych blond fryzur gwiazda jeszcze niedawno wyglądała kompletnie inaczej.

Zanim Lady Gaga stała się sławna, chętnie występowała w małych nowojorskich knajpkach, gdzie mogła pokazać widzom swój niesamowity talent. Fragment jednego z koncertów z 2006 roku trafił do internetu. Widzimy na nim Amerykankę w zupełnie innym wizerunku — w czarnych włosach i bez ekstrawaganckiego stroju. Trzeba jednak przyznać, że już w wieku 19 lat Lady Gaga mogła pochwalić się fenomenalnym wokalem.

Lady Gaga spadła ze sceny razem z fanem

Pod koniec zeszłego roku Lady Gaga zaliczyła bolesny upadek w trakcie koncertu w Las Vegas. Doszło do niego podczas występu z fanem. Piosenkarka wskoczyła na mężczyznę, który chwilę później stracił równowagę. Para spadła ze sceny. Niebezpieczny upadek Lady Gagi nagrały kamery fanów.

 

RadioZET.pl/PK