Obserwuj w Google News

Lady Gaga, Andrea Bocelli i Celine Dion zaśpiewali razem dla lekarzy. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
20.04.2020 10:42
Zareaguj Reakcja

Lady Gaga, Andrea Bocelli, Celine Dion, John Legend i pianista Lang Lang wystąpili razem w trakcie koncertu "One World: Together at Home" zorganizowanego na rzecz lekarzy i pracowników służb medycznych walczących z koronawirusem. Ich wspólny występ z piosenką „The Prayer” okazał się jednym z najważniejszych momentów całego koncertu. Internauci obejrzeli go już ponad 4 miliony razy.

Lady Gaga Andrea Bocelli i Celine Dion zaśpiewali razem dla lekarzy nagranie hitem sieci wideo
fot. Youtube

One World Together at Home: występ Lady Gagi, Andrei Bocellego, Celine Dion i Johna Legenda hitem internetu

Występ Lady Gagi, Andrei Bocellego, Celine Dion, Johna Legenda i pianisty Lang Langa na koncercie "One World: Together at Home" podbija internet. Wideo z artystami śpiewającymi piosenkę „The Prayer”, którą w oryginale nagrali pod koniec lat dziewięćdziesiątych Dion i Bocelli, cieszy się zdecydowanie największą popularnością wśród wszystkich występów podczas koncertu online. Obejrzano je już ponad 4,5 miliona razy.

Koncert "One World: Together at Home" to wspólna inicjatywa Lady Gagi, Światowej Organizacji Zdrowia i Global Citizen. Inicjatywa była wyrazem wdzięczności dla lekarzy i wszystkich pracowników służb medycznych, którzy w ostatnich tygodniach walczą z pandemią koronawirusa

W trakcie koncertu prowadzono zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem na całym świecie. Lady Gaga poinformowała, że podczas wydarzenia udało się zebrać niemal 130 milionów dolarów.

One World Together at Home: koncert dostępny na YouTube i Spotify

Koncert "One World: Together at Home" można obejrzeć w całości w serwisie YouTube. Organizatorzy nie zapomnieli jednak też o fanach serwisów streamingowych i udostępnili wszystkie wykonania m.in. na platformie Spotify ( kliknij tutaj).

Podczas "One World: Together at Home" wystąpiły największe gwiazdy muzyki, m.in. Billie Eilish, Taylor Swift, Shawn Mendes, Jennifer Lopez, Elton John czy Alicia Keys.

RadioZET.pl/PK