Obserwuj w Google News

Celine Dion przeszła badanie na obecność koronawirusa. Przełożyła koncerty

Piotr Krajewski
1 min. czytania
13.03.2020 10:17

Celine Dion przełożyła część koncertów w związku z pandemią koronawirusa. Gwiazda opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała o przełożonych występach i wyznała, że przeszła test na obecność koronawirusa.

Celine Dion przeszła badanie na obecność koronawirusa przełożyła koncerty
fot. David Fisher/REX/Rex Fashion/East News

Celine Dion przeszła badanie na obecność koronawirusa. Przełożyła koncerty

Celine Dion poinformowała w tym tygodniu, że jest zmuszona przełożyć dwa koncerty z powodu choroby. Kanadyjska piosenkarka wydała oficjalny komunikat, w którym wyznała, że przeszła badanie na obecność koronawirusa. Lekarze nie wykryli wirusa, a 51-latkę dopadło po prostu przeziębienie i jest zmuszona odpocząć przez kilka dni.

Bardzo mi przykro, że rozczarowałam moich fanów w Waszyngtonie i Pittsburghu… Mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją — napisała artystka.

W czwartek pojawiła się oficjalna informacja, że Celine Dion przekłada pozostałą część trasy „Courage World Tour” w Ameryce Północnej. Kilkanaście koncertów zostało przełożonych. Nowe daty występów mają pojawić się wkrótce.

Przypomnijmy, że już w maju Celine Dion wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Gwiazda ma zaplanowane występy w Łodzi i Krakowie. Terminy koncertów piosenkarki w naszym kraju nie uległy zmianie — informuje agencja Prestige MJM.

RadioZET.pl/PK