Obserwuj w Google News

Krzysztof Zalewski pokazał środkowy palec Trójce. Ostry wpis artysty: "Nie życzę sobie tego" [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
19.05.2020 12:41
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Zalewski to kolejny polski artysta publicznie bojkotujący Trójkę. Wokalista opublikował wymowny wpis ze zdjęciem, na którym pokazuje środkowy palec. Zalef dodał, że nie życzy sobie, aby jego piosenki były grane na antenie Programu 3 Polskiego Radia.

Krzysztof Zalewski pokazał środkowy palec Trójce ostry wpis artysty Nie życzę sobie tego foto
fot. Instagram

Afera wokół unieważnienia ostatniego notowania Listy Przebojów Trójki, które wygrała piosenka „Twój ból jest większy niż mój” Kazika, nie słabnie. Ze stacją żegnają się kolejni dziennikarze, a artyści publicznie bojkotują rozgłośnię.

Krzysztof Zalewski to jeden z wielu polskich muzyków, którzy sprzeciwiają się anulowaniu ostatniego wydania Listy Przebojów Trójki. 35-latek opublikował wymowny wpis.

Twój ból jest lepszy niż mój: o czym jest nowa piosenka Kazika? [CAŁY TEKST]

Krzysztof Zalewski pokazuje środkowy palec. Bojkotuje Trójkę po aferze z Kazikiem

Krzysztof Zalewski bojkotuje Trójkę. Artysta opublikował we wtorek wpis, w którym dosadnie komentuje skandal z unieważnieniem notowania słynnej listy przebojów. Autor przeboju „Kurier” poinformował, że nie życzy sobie, aby jego utwory były grane na antenie stacji.

Właśnie kumpel mi napisał, że lecę w Trójce. Wiem, że nie mam na to wpływu, ale chciałbym uprzejmie zaznaczyć, że nie życzę sobie tego. Mam nadzieję, że Trójka, której słuchałem od brzdąca wróci jeszcze, ale to co jest teraz nie ma z nią nic wspólnego — napisał Krzysztof Zalewski i dodał zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec.

Wokalista użył także wymownego hashtaga #MuremZaNiedźwieckim, którym wsparł byłego już dziennikarza Trójki i prowadzącego Listy Przebojów  Marka Niedźwieckiego. Zalewski odniósł się też do utworu  „Mój kraj znika” Fisz Emade Tworzywo. Bracia Waglewscy opublikowali piosenkę po aferze w Trójce.

Skandal z Listą Przebojów Trójki skomentowało także wielu innych polskich artystów, m.in. Dawid Podsiadło, Muniek Staszczyk, Daria Zawiałow, Artur Rojek, Katarzyna Nosowska czy Organek.

Kazik wrócił do Trójki. Piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” ponownie na liście przebojów

RadioZET.pl/PK