Obserwuj w Google News

Kazik wrócił do Trójki. Piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” ponownie na liście przebojów

Piotr Krajewski
2 min. czytania
19.05.2020 11:01
Zareaguj Reakcja

Piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” wróciła na Listę Przebojów Trójki. W trakcie konferencji prasowej dyrekcja radiowej Trójki poinformowała, że w ostatnim notowaniu utwór zajął czwarte, a nie pierwsze miejsce.

Kazik wrócił do Trójki piosenka Twój ból jest lepszy niż mój ponownie na liście przebojów
fot. Youtube

Piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika bije obecnie rekordy popularności. O utworze zrobiło się wyjątkowo głośno po aferze ze zniknięciem ostatniego notowania  Listy Przebojów Trójki. Piosenka Kazika o Jarosławie Kaczyńskim zajęła tam 1. miejsce, ale głosowanie ostatecznie anulowano.

Dyrekcja Trójki zorganizowała w poniedziałek specjalną konferencję prasową. Zaprezentowano na niej analizę informatyczną, która ma rzekomo potwierdzać, iż utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” nie wygrał głosowania.

Twój ból jest lepszy niż mój: o czym jest nowa piosenka Kazika? [CAŁY TEKST]

Piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” wróciła na Listę Przebojów Trójki

Piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” wróciła na Listę Przebojów Trójki. W ostatnim notowaniu utwór znalazł się jednak na czwartym, a nie na pierwszym miejscu.

Władze radiowej Trójki zaprezentowały na poniedziałkowej konferencji "prawdziwe notowanie Listy Przebojów" i przedstawiły analizę informatyczną, na podstawie której uznano, że wyniki piątkowego zestawienia są pełne sprzeczności, a moderator miał rzekomo dokonywać ręcznych ingerencji w kolejność listy. Poprawione notowanie zostało umieszczone na stronie internetowej radia.

Krzysztof Zalewski pokazał środkowy palec Trójce. Ostry wpis artysty: "Nie życzę sobie tego" [FOTO]

Poinformowano również, że dyrekcja wkrótce stworzy precyzyjny regulamin audycji i zostanie zlecony audyt list przebojów z ostatnich kilku lat.

Unieważnienie ostatniego notowania Listy Przebojów Trójki wywołało medialną burzę. Z rozgłośnią rozstało się wielu dziennikarzy m.in. Marek Niedźwiecki, Hirek Wrona, Agnieszka Szydłowska czy Marcin Kydryński.

RadioZET.pl/PAP/PK