Obserwuj w Google News

Krzysztof Zalewski dziś i kiedyś. Za czasów "Idola" wyglądał zupełnie inaczej [ZDJĘCIA]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
16.04.2019 15:26
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Zalewski robi obecnie furorę ze swoim nowym hitem „Kurier”, który znajduje się obecnie na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Popularny dziś artysta bardzo zmienił się na przestrzeni lat. Wiele osób wciąż kojarzy Zalefa z czasów „Idola”, kiedy słynął z rockowego stylu ubierania i długich włosów. Zobaczcie zdjęcia Krzysztofa Zalewskiego z przeszłości.

Krzysztof Zalewski dziś i kiedyś za czasów Idola wyglądał zupełnie inaczej ZDJĘCIA
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Krzysztof Zalewski dziś i kiedyś. Tak wyglądał w czasach „Idola” ZDJĘCIA

Krzysztof Zalewski zdobył popularność jako 18-latek, kiedy w 2003 roku wygrał drugą edycję polskiego „Idola”. W programie młody artysta zasłynął z niesamowitego wokalu, rockowego stylu i długich włosów, które przez dłuższy czas były jego znakiem rozpoznawczym. Trzeba przyznać, że wtedy wyglądał zupełnie inaczej.

Po zwycięstwie w „Idolu” muzyk wydał debiutancki album „Pistolet”, po którym zniknął na kilka lat ze sceny muzycznej. W międzyczasie zaczął współpracował z wieloma polskimi artystami. Grał m.in. z Katarzyną Nosowską i Moniką Brodką. W 2013 roku powrócił z płytą „Zelig”.

Krzysztof Zalewski kiedyś. Tak wyglądał w czasach „Idola” ZDJĘCIA

Dziś ma na swoim koncie już cztery studyjne albumu, w tym najnowsze wydawnictwo z coverami Czesława Niemena. Płyta zdążyła się już pokryć złotem. Muzyk chętnie angażuje się w różne muzyczne projekty i nagrywa muzykę z innymi gwiazdami. Niedawno stworzył wielki przebój „Początek” z Dawidem Podsiadło i Kortezem, który promował Męskie Granie 2018.

W styczniu ukazał się najnowszy singiel Krzysztofa Zalewskiego zatytułowany „Kurier”, który promuje film fabularny o tym samym tytule w reżyserii Władysława Pasikowskiego („Psy”, „Jack Strong”, „Pokłosie”). Produkcja opowiadająca historię Jana Nowaka-Jeziorańskiego weszła do kin w marcu. Na hitowy singiel możecie cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK