Obserwuj w Google News

Krystian Ochman w "ZET Akustycznie". Zaśpiewał swój hit na Eurowizję 2022 [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
07.04.2022 08:49
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman wystąpiła w „ZET Akustycznie”, gdzie artyści prezentują utwory w wyjątkowych akustycznych aranżacjach. Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET reprezentant Polski na Eurowizji 2022 zaśpiewał swój eurowizyjny utwór "River", a także piosenki "Światłocienie" i "Wielkie Tytuły". Nie zabrakło też wyjątkowego coveru. Zobaczcie wideo!

Krystian Ochman ZET Akustycznie
fot. Radio ZET

Krystian Ochman to kolejna gwiazda, która wzięła udział w słynnym cyklu ZET Akustycznie. W trakcie koncertów w naszym studiu artyści prezentują wyjątkowe aranżacje swoich największych przebojów, a czasami także zaskakujące covery.

Zobacz:  Krystian Ochman w Radiu ZET. Zdradził nam szczegóły występu na Eurowizji 2022 [WIDEO]

Redakcja poleca

Krystian Ochman w "ZET Akustycznie". Zaśpiewał swój hit na Eurowizję 2022 [WIDEO]

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET Krystian Ochman zaśpiewał kilka utworów w zaskakujących aranżacjach. W trakcie jego mini koncertu mogliśmy usłyszeć singiel "Wielkie Tytuły" czy przebój "Światłocienie", z którym 22-latek wygrał 11. edycję " The Voice of Poland".

Reprezentant Polski na Eurowizji 2022 wykonał także na żywo swój eurowizyjny utwór "River". To właśnie z tą piosenką Krystian Ochman powalczy w drugim półfinale konkursu już 12 maja w Turynie. Jak twierdzą bukmacherzy i internauci, Polska ma ogromne szanse na świetny wynik.

Redakcja poleca

W trakcie koncertu w "ZET Akustycznie" nie mogło także zabraknąć niespodzianki w postaci coverów. Krystian Ochman zaprezentował wyjątkową wersję piosenki "King of Everything" z repertuaru Dominica Fike’a, gwiazdy serialu HBO " Euforia".

Poniżej możecie zobaczyć cały występ Krystiana Ochmana dla Radia ZET.