Obserwuj w Google News

Krystian Ochman w Radiu ZET. Zdradził nam szczegóły występu na Eurowizji 2022 [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.04.2022 10:55
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman przygotowuje się do Eurowizji 2022. Reprezentant Polski znalazł jednak czas i odwiedził Radio ZET, gdzie zagrał koncert w ramach cyklu "ZET Akustycznie" i udzielił wywiadu. W rozmowie z Magdą Barczyk zdradził kilka szczegółów na temat Eurowizji 2022. Jak będzie wyglądał występ Polski w Turynie?

Krystian Ochman Radio ZET
fot. Radio ZET

Krystian Ochman wystąpi na Eurowizji 2022 z utworem "River", który jest świetnie odbierany przez zagranicznych słuchaczy. Zdaniem niektórych Polska będzie walczyć o wysokie miejsce w konkursie.

Jak będzie wyglądał występ Krystiana Ochmana w Turynie? Reprezentant Polski gościł niedawno w Radiu ZET przy okazji koncertu " ZET Akustycznie" i zdradził nam co nieco o swoich przygotowaniach do Eurowizji.

Krystian Ochman w "ZET Akustycznie". Zaśpiewał swój hit na Eurowizję 2022 [WIDEO]

Krystian Ochman w Radiu ZET. Zdradza szczegóły występu na Eurowizji 2022

Krystian Ochman w rozmowie z Radiem ZET poruszył temat występu na Eurowizji 2022 w Turynie. Jak zdradził, trwają już przygotowania i 22-latek ma kilka pomysłów na swoją sceniczną prezentację.

Przygotowania idą powoli. Rozmawiamy z moim teamem o detalach, o tym jak to będzie wyglądało. Wprowadzamy jakieś zmiany. Jeśli chodzi o wizuale, chcę, żeby były one bliższe teledyskowi do "River". Myślę, że na scenie chciałbym stać bez bandu, ruszałbym się w trakcie występu. (…) Teraz czekam po prostu na próby – powiedział artysta.

Obecnie reprezentant Polski promuje piosenkę "River" za granicą podczas przedeurowizyjnych koncertów. Ochman dał świetny występ w Londynie. Wystąpił również w Izraelu, gdzie zachwycił publiczność i zagranicznych internautów.

Krystian Ochman na Eurowizji 2022. Kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja 2022 odbędzie się w dniach 10-14 maja w Turynie. W 66. edycji konkursu weźmie udział 40 państw.

Reprezentant Polski Krystian Ochman wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2022 zaplanowanym na 12 maja. Polska jest obecnie wymieniana w gronie faworytów do zwycięstwa.

Eurowizja 2022: kolejność występów w półfinałach. Kiedy wystąpi Krystian Ochman? [LISTA PAŃSTW]