Obserwuj w Google News

Ochman zachwycił w Izraelu. Wróżą mu wielki sukces na Eurowizji: "Ciarki i łzy w oczach" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.04.2022 09:19

Krystian Ochman wystąpił w czwartek w Tel Awiwie. To kolejny przedeurowizyjny koncert po Londynie, na którym pojawił się reprezentant Polski. Choć nie obyło się bez problemów technicznych, Ochman poradził sobie świetnie i znów zachwycił zagraniczną publiczność. Sieć zalewa fala pozytywnych komentarzy na temat Polaka. "Kto wie, może Polska wygra po raz pierwszy" – napisał jeden z internautów.

Krystian Ochman
fot. Youtube screen / EuroCelso Reactions

Eurowizja 2022 coraz bliżej. Po nieudanym dla nas zeszłorocznym konkursie z udziałem Rafała Brzozowskiego wygląda na to, że Polska ma ogromne szanse zająć bardzo wysokie miejsce wraz z Krystianem Ochmanem. Reprezentant Polski jest w gronie tegorocznych faworytów.

Obecnie Krystian Ochman promuje swój konkursowy utwór "River" za granicą i bierze udział w przedeurowizyjnych koncertach. Niedawno wystąpił w Londynie, a w czwartek pojawił się w Izraelu. Choć podczas imprezy występowały spore problemy techniczne, Krystian Ochman poradził sobie i dał kolejny świetny występ. Potwierdzają to komentarze widzów.

Redakcja poleca

Eurowizja 2022: Ochman wystąpił w Izraelu. Zagraniczni widzowie zachwyceni występem Polaka

Krystian Ochman był jedną z gwiazd czwartkowego "Israel Calling", popularnego wśród eurowizyjnych fanów wydarzenia organizowanego w Tel Awiwie. Na scenie zaprezentowało się ponad 20 uczestników Eurowizji 2022.

W trakcie koncertu w Izraelu nie obyło się bez problemów technicznych, w tym kłopotów z nagłośnieniem. Zmagał się z nimi m.in. reprezentant Polski. Nie przeszkodziło mu to jednak w świetnym występie, którym zachwycają się widzowie z całej Europy. Po raz kolejny internauci są oczarowani Krystianem Ochmanem i wróżą mu ogromny sukces w tegorocznym konkursie.

"Zrobi furorę w maju. Jedna z najlepszych tegorocznych piosenek i świetny wokalista. Do boju Ochman, kto wie, może Polska wygra po raz pierwszy", "Po prostu czysta magia", "Polsko, to twój rok na zwycięstwo", "On jest nie z tego świata. To niesamowite jak z każdym występem jest coraz lepszy. Zawsze mam ciarki i łzy w oczach, kiedy go słucham. Głos anioła. Nie mam wątpliwości, że zwycięstwo Polski jest możliwe", "Jego wokal jest perfekcyjny, a piosenka naprawdę piękna", "Polska musi być z niego bardzo dumna", "On wygra głosowanie jurorów i jest kandydatem do końcowego zwycięstwa" – brzmią komentarze w serwisie YouTube.

Krystian Ochman w Radiu ZET. Zdradził nam szczegóły występu na Eurowizji 2022 [WIDEO]

To nie koniec występów Krystiana Ochmana przed Eurowizją 2022. 9 kwietnia pojawi się na koncercie w Amsterdamie, a w dniach 15-16 kwietnia wystąpi w Madrycie.

Krystian Ochman na Eurowizji 2022. Kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja 2022 odbędzie się w dniach 10-14 maja w Turynie. W 66. edycji konkursu weźmie udział 40 państw.

Reprezentant Polski Krystian Ochman wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2022 zaplanowanym na 12 maja. Polska jest obecnie wymieniana w gronie faworytów do zwycięstwa.

Eurowizja 2022: kolejność występów w półfinałach. Kiedy wystąpi Krystian Ochman? [LISTA PAŃSTW]
Michał Szpak Edyta Górniak Cleo
24 Zobacz galerię
fot. AP/East News, Zenon Zyburtowicz/East News, SPUTNIK/EAST NEWS